Fragmanlar

Tövbeler Olsun 23.Bölüm Fragmanı izle

Tövbeler Olsun 23.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin son fragmanı web sitemize siz değerli okurlarımız için hemen ekledik! Dizinin her yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenen dizide ne gibi şeyler olacağını ara ara yenilediğimiz bu fragman bölümünden ayrıntıları bulabilir, dizi hakkındaki en iyi ipuçlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dizinin başrollerinde Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu ve Erkan Can gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Tövbeler Olsun bu hafta yayına girecek mı?

Tövbeler Olsun 23.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Tövbeler Olsun dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 24 Ocak Pazar akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Anıl’ın sırrını öğrenen Nazmiye’nin tepkisi ne olacak? Anıl evlilik anlaşmasine imza atacak mı? Osman’ın ‘Dünür Sözleşmesi’ Namzet’i nasıl zor durumda bırakacak? İkili içerisinde yaşanan büyük kavgaya müdahale eden sürpriz isim Doktor Şevki Bey kim?

Namzet‘in Anıl’a evlilik anlaşmasi imzalatmak istediğini öğrenen Nazmiye ve Osman bu duruma engel olmak için harekete geçer. Ertan ise evlilik anlaşmasi ile zor durumda bıraktığı Anıl’ın yeni bir sırrını daha öğrenmiştir. Tüm bunlar olurken Buğra ve Aylin’in düğünü için çalışmalara devam eden Latife ve Hülya; modacı Aleyna’nın tasarımlarıyla zor anlar yaşayacaktır. Evlilik anlaşmasi ile alakalı yaşanan gerginliğin ilişkilerine yansımasından korkan Buğra ve Aylin ise tedirgindir. Sayısı giderek artan altınları tüm ailenin oldukça merak edilen Kazım’ın şirketteki yeni pozisyonu ise ortalığı karıştıracaktır. Kazım’ın çoğalan altınlarının sırrı ise ‘Enişte’ de saklıdır. Tüm bunlar olurken Osman, Namzet için hazırladığı ‘Dünür Sözleşmesi’ ile herkesi şoke eder. İkili içerisinde başlayan büyük kavgaya ise seneler sonra mahalleye geri dönen Dr. Şevki Bey (Ahmet Özhan) müdahale edecektir.

[wpcc-iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/AFo2pQdOZFo” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün