Diziler

Tövbeler Olsun Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor? Başka Kanala Geçer Mi?

Tövbeler Olsun Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor? Başka Kanala Geçer Mi?

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Tövbeler Olsun Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor? Başka Kanala Geçer Mi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Tövbeler Olsun Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor? Başka Kanala Geçer Mi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Trt1 ekranlarının bi hayli beğeni alan aile dizisi Tövbeler Olsun final kararı aldı. Tövbeler Olsun dizisi neden bitiyor, final yapıyor? Tövbeler Olsun dizisi başka kanala geçer mi? Tövbeler Olsun dizisi kanal değiştirerek yayınlanmaya devam eder mi sorularını siz değerli okurlarımız için cevaplamak istiyoruz. Aile olarak seyredilebilen sayılı diziler içinde bulunan Tövbeler Olsun dizisi final kararı seyredenlerini üzdü.

tovbeler olsun dizisi neden bitiyor

Tövbeler Olsun Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor?

Tövbeler Olsun dizisi Trt1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanıyor. Tam bir aile dizisi olan Tövbeler Olsun dizisi 9 Ağustos’tan bu yana TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı senaristliğini Hasan Kaçan’ın üstüne aldığı dizi final kararı ile sevenlerini üzdü. Absürt komedi tarzında yayına giren Tövbeler Olsun TRT 1 ekranlarında her pazar akşamı yayınlanıyordu fakat 32. bölüm ile final kararı aldığı açıklamaldu. Tövbeler olsun dizisi final kararı almasının sebebi reytinglerinde az olması.

tovbeler olsun baska kanala gecer mi

Tövbeler Olsun dizisinin yayına girdiği pazar akşamı diğer kanallarda Fox TV Kefaret, Star Tv de Menajerimi Ara, Kanal D de Çok Güzel Hareketler 2, Show TV de Arıza, TV8 de Survivor yayınlanıyor. Reytinglerde başarılı olan bu yapımların içinde Tövbeler Olsun dizisi bir türlü tutulmadı. Yayın yaşamına başladığı ilk günden bu yana reytingleri yükselişe geçmedi fakat TRT 1 dizileri ne sahip çıkan bir kanal olduğu için 32 bölüm paylaşımı yaptı fakat bir türlü reytingleri yükselmeyen Tövbeler olsun dizisi için sonunda final kararı alındı.

Tövbeler Olsun dizisinde finale yaklaşırken bazı oyuncuların da ayrıldığı görülecek. Tövbeler olsun dizisinde Nazmiye kişiliğine hayat veren Seda Türkmen 29. bölümde diziden ayrılıyor. Tövbeler olsun dizisi bi hayli tecrübeli oyuncuları kadrosunda bulunan barındırmasına rağmen gerek konusu gerek yayına girdiği gün itibariyle seyirci aracılığıyla bir türlü kurtulamadı. Bundan dolayı de reytingleri yükselmeyen Tövbeler Olsun dizisi 32 bölümü ile final kararı aldı.

tovbeler olsun dizisi final yapiyor bitiyor

Tövbeler Olsun Dizisi Başka Kanala Geçer mi Yayınlanır mı?

Başrollerinde; Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Ünal Silver, Seda Türkmen ve Sercan Badur gibi başarılı isimlerin bulunduğu Tövbeler Olsun dizisi 32. bölümünde ekran macerasını sonlandırma kararı aldı. Tövbeler olsun dizisinin başka kanala geçip yayına girmesi düşünülmüyor çünkü reytingleri düşük olan bir diziyi başka hiçbir kanal kabul etmez.

Bundan dolayı de Tövbeler olsun dizisi final yapacak ve bir daha yayınlanmayacaktır fakat yaz aylarında TRT 1 ekranlarında tekrarlarını görebiliriz. Ailece çoluk çocuk izlenecek diziler sayılırken biri daha ekrandan kayıp gidiyor. Tövbeler olsun dizisinin final kararı sizce doğru mu? Tövbeler olsun dizisi devam etmeli miydi? Tövbeler olsun dizisini izliyor muydunuz, yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün