Diziler

Tozkoparan İskender 13. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor?

Tozkoparan İskender 13. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor?, Bilgisayfam.net okurları için Tozkoparan İskender 13. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor? şeklinde yaptığınız arayışlarınızı cevaplamak istedik. O yüzden de Tozkoparan İskender 13. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor? başlığı atarak tüm geniş bir şekilde bilgileri yazımızın detayında açıkladık.

Tozkoparan İskender 13. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanıyor?

Tozkoparan İskender 3. sezonu ile ekranlarda fırtına estiriyor. Özellikle çocuklar aracılığıyla çok sevilerek izlenen Tozkoparan İskender dizisi en son 12. bölümü ile 28 Şubat Pazar günü yayınlandı. İzleyiciyi ekran başına kilitleyen bir bölümden sonra sabırsızlıkla 13. bölümü bekleniyor. Tozkoparan İskender 13. bölümü ile 7 Mart Pazar günü saat 17:30’da ekranlara gelecek.

Tozkoparan İskender dizisinin yeni sezon kadrosunda bulunan eski isimler olduğu gibi yeni isimlerde yer alıyor. Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş ,Defne Erşen, Deniz Erayvaz, Mert Erdünyaya geldi Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leyla Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündünyaya geldi, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi isimler yer alıyor. Süper kahraman olan İskender’i Çağan Efe Ak canlandırıyor.

Tozkoparan İskender 12. bölümde neler olmuştu?

Salih, Rüya’ya evlenme teklifinde bulunmuştur. Bunu öğrenen Giovanni ve yardımcısı Cengiz bu evliliğe engel olmak için elinden geleni yapmaya karar verir. Taygu Koleji’nde başkanlık seçimi mevcuttur. Kasırga’nın adayı Tayfun iken Mavi Ay’ın adayı ise Arda olmuştur. Başkanlık seçimin sonucu merakla beklenmektedir.

Tozkoparan İskender 13. bölümde neler olacak?

Salih ve Rüya’nın nikah kıymaya karar verir. Lakin Giovanni ve yardımcısı Cengiz bu evliliğe engel olabilecekler mi? Salih ve Rüya evlenebilecek mi?  Okulda turnuva mevcuttur. Mavi Ay ve Kasırga’nın takımları yüz yüze gelecektir. Kasırga’nın yine planları mevcuttur. Peki kim kazanacak? İşte bu sorunun cevabı yarın yayına girecek olan yeni bölümde ortaya çıkacak.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün