Bilgi

Tronpad nedir? Tronpad Coin kaç TL? Tronpad Coin ne kadar yükselir?

Tronpad nedir? Tronpad Coin kaç TL? Tronpad Coin ne kadar yükselir?, arayışı içine giren okurlarımız için Tronpad nedir? Tronpad Coin kaç TL? Tronpad Coin ne kadar yükselir? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Tronpad nedir? Tronpad Coin kaç TL? Tronpad Coin ne kadar yükselir? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Tronpad nedir? Tronpad Coin kaç TL? Tronpad Coin ne kadar yükselir?

Tronpad nedir? Tronpad Coin nedir? Tronpad Coin ne kadar yükselir. Yeni çıkan Coinler içinde bulunan Tronpad nereden nasıl alınır siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik! İşte heyecanla beklenen Coinler içinde bulunan Tronpad coin akıbeti!

Tronpad coin nedir?

Normalleşme Süreci İlk Adımı Atıldı 1103 TL Ödenecek

Normalleşme Süreci İlk Adımı Atıldı 1103 TL Ödenecek

Tronpad coin, Binance ve Tron ortak projesidir. Binance ve Tron yeni çalışmada BSCPAD (Binance Smart Chain Pad) olarak faaliyete başlayan bir Tron ağı hazırlığında olduğu açıkladı. Bondly, Ferrum ve VeChain gibi ortakları olan BCSPAD Binance ağına katılmasıyla rekor kırması bekleniyor. BSCPad sistemi bir benzeri olacak Tronpad adaıyla Tron ağına entegre olacak.

Tronpad ön satışta nerede alınır?

Dünyanın en bi hayli hızlı büyüyen halka zinciri Tron fırlatma rambası bulunacağı düşünülen Tronpad ön satışı başladı.

Tronpad ne zaman satışa çıkacak?

Tronpad 4 Haziran 2021 cuma günü PfakateSwap’ta satışa çıkacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün