Diziler

TRT Bir Dizisini Daha Bitirdi! Final Tarihi Açıklandı!

TRT Bir Dizisini Daha Bitirdi! Final Tarihi Açıklandı!, arayışı içine giren okurlarımız için TRT Bir Dizisini Daha Bitirdi! Final Tarihi Açıklandı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız TRT Bir Dizisini Daha Bitirdi! Final Tarihi Açıklandı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

TRT Bir Dizisini Daha Bitirdi! Final Tarihi Açıklandı!

TRT’nin dizilerini bir bir bitirmeye sürdürmekte. TRT bi hayli beğeni alan bir dizisinin daha fişini çekti! Önce Payitaht Abdülhamid ardından Tövbeler Olsun dizilerini bitiren TRT bir dizisinin daha fişini çekti.

Yeni dizilerinin çekimleri devam eden TRT, sırada olan yeni sezon dizilerine yer vermek için sıra sıra dizilerini bitirmeye sürdürmekte. TRT 1 Ekranlarının bi hayli beğeni alan bir dizisi daha veda ediyor. Final tarihi açıklanmasıyla birlikte dizinin hayranları yapımcıyı mesaj yağmuruna tuttu.

TRT TEK TEK BİTİRİYOR

TRT’nin bi hayli beğeni alan dizisi Benim Adım Melek dizisi ekranlara veda edeceği tarih belirlendi. TRT’nin Çarşamba akşamları dizisi Benim Adım Melek ekranlara veda ediyor.

Başrollerinde Kutsi ve Nehir Erdoğan’ın olduğu Benim Adım Melek dizisi 2 sezonun ardından ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Dizinin final tarihi de belirlendi. Benim Adım Melek dizisi 3. sezon onayını alamayarak seyirciye veda ediyor.

Üs Yapım imzalı, Cem Akyoldaş’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Benim Adım Melek dizisi final bölümü netleşti. Gaziantep’te çekilen Benim Adım Melek dizisi ekranlara veda bölümünün tarihi bilgisi verildi.

FİNAL TARİHİ BELLİ OLDU

Bu akşam 60. bölümü ile ekranlara gelecek olan TRT 1 dizisi Benim Adım Melek, 66. bölümüyle ekranlara elveda diyecek. Benim Adım Melek dizisi 66. bölümüyle seyircisine veda ettiriliyor.

Yeni sezon öncesi dizilerinin bir bir fişini çeken TRT, son kez Benim Adım Melek dizisinin de final kararını verdi. Benim Adım Melek dizisi 66. bölümü ile ekranlara elveda diyecek.

BENİM ADIM MELEK FİNAL BÖLÜMÜ

Benim Adım Melek dizisinin final bölümünde neler olacak merak edilmeye başlandı. Dizinin mutlu sonla final yapması beklenirken son bölüme kadar heyecanlı gelişmelerin yaşanacağı da altı çizildi. Bu akşam 60. bölümü ile ekranlara gelecek dizi 6 bölüm sonra final yapacak.

DİZİDEKİ ROL ARKADAŞININ ANNESİ İLE EVLENMİŞTİ

Benim Adım Melek dizisinin Halil’i Kutsi rol arkadaşı ufak oyuncu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker ile evlenmişti. 48 yaşındaki Kutsi, eşi Sibel Ülker ile çektiği fotoğrafını paylaşımı yaptı ve “O kadar güzel gülüyor ki… İyi ki varsın. İyi ki sevmişim seni. Sağ ol yanımda olduğun için, ömrüme ömür kattığın için; benim gönlü güzel, kalbi güzel günebakanım…” diyerek aşını bir kez daha ilan etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün