Diziler

TRT’nin yeni dizisi Dünya Hali ne zaman başlayacak? Oyuncuları ve konusu!

TRT’nin yeni dizisi Dünya Hali ne zaman ekranlara gelecek? Oyuncuları ve konusu!, arayışı içine giren okurlarımız için TRT’nin yeni dizisi Dünya Hali ne zaman ekranlara gelecek? Oyuncuları ve konusu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız TRT’nin yeni dizisi Dünya Hali ne zaman ekranlara gelecek? Oyuncuları ve konusu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

TRT’nin yeni dizisi Dünya Hali ne zaman ekranlara gelecek? Oyuncuları ve konusu!

Sezon sonuna gelinirken diziler final veya sezon finali yaparak ekranlara veda ederken yerlerine yazlık diziler başlamak için gün sayıyor. Eylül ayı dizileri için ise çalışmalar sürdürmekte.

TRT bu sezon dizileri ile zirveyi kimseye kaptırmamaya sürdürmekte. Özellikle Uyanış Büyük Selçuklu, Masumlar Apartmanı ve Teşkilat yayınlandıkları gün reytingleri alt üst ediyor.

Şu an için Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrolünü paylaşımı yaptığı Barbaroslar dizisi merakla beklenirken buna bir yenisi daha ekleniyor.

Dünya Hali!

Neden Film’in yapımcılığını üstüne aldığı  ve Osman Nail Doğan’ın yöneteceği Dünya Hali dizisinin çekimleri başlıyor!

TRT 1 ekranlarında önceden yayına giren Tutunamayanlar’ın yapımcısı Neden Film’in yeni dizisi Dünya Hali 15 Haziran’da sete çıkıyor.

Caner Şahin ve Pelin Abay’ın başrolünü paylaşacağı Dünya Hali dizisinin kadrosunda bulunan ise;  Tolga Tekin, Ozan Çelik, Ayfer Tokatlı ve Hakan Emre Ünal gibi isimler yer alıyor.

Dünya Hali dizisinin halen yayın tarihi  ve konusu açıklanmadı. Diziye dair gelişmeler bi hayli sunacağız..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün