Biyografi

Tuğba Altıntop Kimdir? Evi Nerede?

Tuğba Altıntop Kimdir? – Tuğba Altıntop Evi Nerede? – Tuğba Altıntop Nereli?

Tuğba Altıntop kimdir?, Tuğba Altıntop kaç yaşında?, Tuğba Altıntop evi nerede?, Tuğba Altıntop nerelidir? Tuğba Altıntop ev adresi?, Tuğba Altıntop kaç yaşında?, Tuğba Altıntop nerede oturuyor?, Tuğba Altıntop nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Tuğba Altıntop hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 15.Aralık.1976 senesinde doğan Tuğba Altıntop şu an için 45 yaşında ve Yay burcundandır. Tuğba Altıntop doğum yeri ise Adana olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelDizi OyuncusuŞarkıcı olarak devam ettirmektedir.

Tuğba Altıntop Kimdir?, evi nerede?

Tuğba Altıntop, 15 Aralık 1976 tarihinde Adana’da doğmuştur. İki erkek kardeşi mevcuttur. Liseden sonra tahsil hayatına son verdi. Grafikerlik üzerine eğitim almıştır.

1996 senesinde “Miss Turkey” Güzellik müsabakasında dereceye girdi.

Tuğba Altıntop, 1996 senesinde şarkıcı Rafet El Roman ile evlendi. 2003 senesinde boşandı. Su El Nur (d.2000) ve Şevval Nur (d.2003) adında iki kızı mevcuttur.

Tuğba Altıntop, modellik yapmanın bunun yanında şarkıcılık yapmakta ve birkaç da dizide rol almıştır.

Kasım 2004 senesinde yapılan sunuculuğunu Seray Sever’in yaptığı “Ünlüler Çiftliği” yarışmasına katıldı. Toprak Sergen’in birinci olduğu bu yarışmaya; Toprak Sergen, İsmet Özhan, Ali Güven, Banu Alkan, Güllü (şarkıcı), Ceylan, Ferhat Güzel, Hilal Cebeci, Tuğba Altıntop, Ali Atik katıldı.

Tuğba Altıntop, 2011 senesinde pop müzik şarkıcısı Levent Dörter ile birlikte oldu.

Albümleri :
2016 – La La
2013 – Yana Yakıla (Tekli)
2007 – Sana Söylüyorum

Filmleri ve Dizileri :
2004 – Fırtına Hayatlar (Ayşe)(TV Dizisi)
2004 – Bizim Karakol (İsmet) (TV Dizisi)
1995 – Zampara Seyfettin (Çiğdem) (TV Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu