Bilgi

Turkcell’den Büyük Haziran Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’den Büyük Haziran Bedava İnternet Kampanyası, arayışı içine giren okurlarımız için Turkcell’den Büyük Haziran Bedava İnternet Kampanyası ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Turkcell’den Büyük Haziran Bedava İnternet Kampanyası sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Turkcell’den Büyük Haziran Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell abonelerine dev Haziran ayı kampanyası yaptı. Türkiye’nin en fazla kullanılan operatörü olan Turkcell’den bedava armağan ve dakikalar!

Turkcel aboneleri Haziran ayında bedava armağan internet ve dakikaya doyacak. Turkcell’den dev Haziran indiriminde diğer operatörlerde yararlanabilecek. Turkcell armağan internet ve dakika 2021 Haziran ayı bedava kampanyalarında neler var?

Turkcell 2021 yılı armağan bedava internet ve dakika kampanyalarında neler var? En çok tercih edilen opratörlerden birisi olan Turkcell’de bedava kampanyaları sıra sıra siz değerli okurlarımız için yazdık. 

Koronavirüs pandemisi sebebiyle sokağa çıkma yasaklarında operatörler içinde bedava internet yarışı tüm hızıyla sürdürmekte. Vodafone, Türk Telekom sonra Turkcell’de Haziran ayında indirimlerini güncelleyerek aboneolerinin gönlünü kazanmaya çalışıyor.

Turkcell Haziran 2021 bedava armağan internet ve dakika kampanyaları;

Salla Kazan

Turkcell’in en fazla bedava veren uyugulaması Salla Kazan Haziran ayında daha da genişletilen bedavalarla armağan veriyor!

Turkcell’de Salla Kazan uygulamasıyle bedava internet, dakika, dergilik ve daha birden çok armağan paketlerinin sahibi olabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan için tek yapılması gereken, uygulamayı indirib ve giriş yapın. Daha sonra armağan kutusuna tıklayın ve telefonunuzu sallayın.

Herkes bunu bekliyordu! Artık PTT’ye gidenlere 1657 TL ödeme yapılacak

Herkes bunu bekliyordu! Artık PTT’ye gidenlere 1657 TL ödeme yapılacak

BİP

Turkcell’in en fazla kullanılan ikinci uygulaması BİP ile bedava internet ve armağan kampanyalarınından faydalanabilirsiniz. Turkcell BİP için uygulamayı indirip giriş yapın ve #senyapdiye kanalını takip edin. Daha sonra verilen bedava armağan internet görevlerini tamamlayın. 

GNÇ ÇATLAT

Turkcell’in tanınmış GNÇ tarifesine özel yumurta çatlatma uygulaması hem zevkli hem de bedav veriyor! Bu uygulama için GNÇ uygulamasında Turkcell telefon numaraları ile giriş yapın. Uygulama için Çatlat bölümüne girin. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün