Kamu ve Özel İş İlanları

Türkiye Finans Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Türkiye Finans Güvenlik Görevlisi Alımı 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Türkiye Finans Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Türkiye Finans Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Türkiye Finans Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Türkiye Finans Güvenlik Alımı yapacak!

Türkiye Finans, güvenlik görevlisi alımını gerçekleştirirken birtakım şartları arar ve bu şartların sağlanıp sağlanmadığına kati bir biçimde dikkat eder. Türkiye Finans’ta yer almak isteyen bireyler, hem bu şartlara uymalı hem de şartların ötesine geçebilmeyi başarmalıdır. Şartların ötesi, olumlu çalışma disiplini olarak ifade edilebilir.

Güvenlik görevlisi, yalnızca çalıştığı alanın güvenliğinden sorumlu olmaz. Onun yerine orada olan yahut olmayan her müşteriye karşı bankasını temsil eder. Temsil etme işi, mesai saatlerince değil; 24 saat sürdüğinden dolayı yüz kızartıcı bir suç, asla affedilmez. O yüzden bankada güvenlik görevlisi olacak olan kişi, çalışma disipliniyle birlikte hal ve hareketlerine de dikkat etmelidir.

Güvenlik görevlisi, nazik olmanın yanında çevresine karşı pozitif tavırla çalışmalıdır. Pozitif tavır sergileyen görevli, hem güven hem de rahatlık hissi yaratır. Güven duygusu, yapılacak işin temelini oluşturduğundan dolayı muhakkak tahsil edilmelidir.

Nasıl Bir Görevli Aranıyor?

  • En az lise mezunu olan ve adli sicil kaydında herhangi bir sıkıntı bulunmayanTürkiye Finans Güvenlik Görevlisi AlımıTürkiye Finans Güvenlik Görevlisi Alımı
  • 18 yaşını tamamlamış, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmayan
  • Boy ve kilo durumu dengeli olup 1.80 boyun üzerinde olan
  • Dış görünümüne özen gösteren ve bu alanda kariyer amacında olan
  • Askerliğini yapmış veya askerliğini tecil ettiren
  • Silahlı ÖGG sertifikasına sahip olan

Başvuru Aşaması

Güvenlik görevlisi olabilmek için iki farklı başvuru yolunu izleyebilirsiniz.

  • Online başvuru
  • Yerel ve yüz yüze başvuru

Günümüzde daha çok online başvuru seçildiğinden dolayı bu alana dikkat etmeniz sizin yararınıza olur. Tabi gerekli durumlarda yerel başvuru şansını kullanmayı unutmayın; çünkü online başvuru dahi yapsanız son seviyede mülakata girecek ve bu biçimde işe alınacaksınız. O yüzden başvuru aşamasından önce aranan şartlara uyup uymadığınıza dikkat edin.

Başvurmak için Tıklayın!!.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün