Diziler

Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı

Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı, Dizi haberleri kategorimizde Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı

2017-2018 sezonu çok renkli geçecek. Çünkü birden çok dizi sıraya girdi kanallardaki yerini alabilmek için.  Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı ile çok yakında zamanda ekranda yayınlanacak. Kim oynuyor dizide diye merak edenler için hemen yazalım. Gülper Özdemir başrolde oynayacak.

Gülper Özdemirin 2017-18 sezonu yeni dizisi ekrana gelmeye hazırlanıyor. 1441 yapım şirketi ile Gülper Özdemirin anlaşması sürdürmektedu. Güzel oyuncunun boş durması olanaksızdı ve sonunda beklenen bilgi geldi. Adı Tutsak olan yeni dizinin İrfan Şahin’in yönetmenliğinde ekrana taşınacağı belirtildi.

Tutsak Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Kanalı Fragmanı: Tutsak isimli yeni dizi projesinde başrolde bulunan Gülper Özdemirin Bir kadın dram öyküsünü konu alacak olan bu yapımdaki başarısı merak ediliyor. Tutsak isimli dizi yeni sezonda Kanald ekranlarında seyircileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tutsak Dizisi Oyuncuları Kimler: Henüz oyuncu ve cast çalışmaları devam eden ve yalnızca Gülper Özdemirin başrolü olduğu bilinen yeni dizi Tutsak Kanald ekranlarında eylül ayında dizi takipçilerile buluşması bekleniyor.
Tutsak Dizisi Konusu ve Tutsak Dizisi Oyuncuları ile ilgiliki geniş bir şekilde bilgileri buraya sonraki günlerde ekleyeceğiz.

Tutsak Dizisi Gülper Özdemir Kimdir: 
1990 senesinde İstanbulda doğan güzel oyuncu 1.76 boy ve 57 kiloya sahiptir. Gülper Özdemir ABD Truman State  üniversite eğitimini tamamlamıştır. Bir süre oyunculuk dersleri de alan oyuncumuzun Bana Sevmeyi Anlat dizisindeki rolü başarılı olmuştur. Fahriye Evcen’e bi hayli çok andıran Özdemir Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Simge rolünde oynamıştır.

Tutsak Dizisinin Özeti Kanalı ve Fragmanı halen netlik kazanmadığı için bilgileri sonra buraya ekleyeceğiz. Sizde istediğiniz bilgileri aşağı yazarak bizden isteyebilirsiniz..

Yapımcılığını 1441 Productions-İrfan Şahin’in, yönetmenliğini Serhan Şahin’in üstüne aldığı; başrollerini ise Gülper Özdemir, Caner Şahin ve Pamir Pekin’in olduğu dizide Ayda Aksel, Seray Gözler, Özcan Varaylı, Murat Balcı, Yağmur Özbasmacı Mermer, Ceyda Kasabalı, Güneş Emir, Çağdaş Tekin, Mehmet Gürhan ve Mustafa Uzunyılmaz yer alıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=kjlOwejxArs

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün