Biyografi

Uğur Bilgin Kimdir? Evi Nerede?

Uğur Bilgin Kimdir? – Uğur Bilgin Evi Nerede? – Uğur Bilgin Nereli?

Uğur Bilgin kimdir?, Uğur Bilgin kaç yaşında?, Uğur Bilgin evi nerede?, Uğur Bilgin nerelidir? Uğur Bilgin ev adresi?, Uğur Bilgin kaç yaşında?, Uğur Bilgin nerede oturuyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Uğur Bilgin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1980 senesinde doğan Uğur Bilgin şu an için 41 yaşında ve burcundandır. Uğur Bilgin doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sinema OyuncusuDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Uğur Bilgin Kimdir?, evi nerede?

Uğur Bilgin, 1980 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Esasen Karadenizli olan Uğur Bilgin’in babası Devlet Denizyolları’ndan emekli, annesi ev hanımıdır. İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi’nde okudu. Tiyatro koluna girdi. Okulu bitirdikten sonra, Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı bölümünde okudu.

2008 senesinde Sinan Çetin’in “Kağıt” adlı sinema filminde Asuman Dabak, Ahmet Mekin, Ayşen Gruda, Öner Erkan, Irmak Ünal ile birlikte oynadı.

2011 senesinde Şahin Irmak, Bülent Emrah Parlak, Murat Eken, Büşra Pekin, Gülhan Tekin’in başrollerde olduğu “Aşağı Yukarı Yemişliler” dizisinde Hayri kişiliğine can cerdi.

Yılmaz Arslantürk’ün Otisabi adlı çizgi hikayesinden bir araya getirilen ve 2013 senesinde “Otisabi” Dizi filmi önce Uğur Bilgin’in başrolde olduğu bir kadro ile çekmeye başladıktan sonra kadro değiştirildi ve Tim Seyfi’nin başrolde olduğu bir kadro ile film çekildi. Filmin kadrosunda¸ Ali Erkazan, Atilla Pekdemir, Özgür Emre Yıldırım gibi oyuncular mevcuttur. Dizi; “Sinema Tv” ekranlarında 13 dakikalık 13 bölüm olarak oynadı.

2016 senesinin 16 Ocakta vizyona girecek “Dedemin Fişi” adlı komedi sinema filminde Özge Borak, Alper Kul, Doğa Rutkay, İrem Sak, Ali Sunal, Erdem Yener, Onur Atilla, Şükran Ovalı, Meltem Yılmazkaya, Özlem Tokaslan, Ayşen Gruda ve Zeynep Kankonde rol alırken, Uğur Bilgin de bu filmde oynayacaktır.

Filmleri ve Dizileri :
2016 – Dedemin Fişi (Sinema Filmi)
2014 – Böcek (Uğur) (Sinema Filmi)
2014 – Boynu Bükükler (Müfettiş) (TV Dizisi)
2013 – Otisabi (Otisabi) (TV Dizisi)
2013 – BKM Güldür Güldür (Mesut) (TV Dizisi)
2011 – Aşağı Yukarı Yemişliler (Hayri) (TV Dizisi)
2010 – Arka Sıradakiler 4. Sezon (TV Dizisi)
2008 – Plajda (Rol Adı Ekle) (Sinema Filmi)
2008 – Kağıt (Zeki) (Sinema Filmi)
2005 – Organize İşler (Nazlı) (Sinema Filmi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün