Diziler

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in Yeni Dizisi Kanunsuz Topraklar’a Ramo Dizisinden Bir Bomba Transfer Daha!

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in Yeni Dizisi Kanunsuz Topraklar’a Ramo Dizisinden Bir Bomba Transfer Daha!, arayışı içine giren okurlarımız için Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in Yeni Dizisi Kanunsuz Topraklar’a Ramo Dizisinden Bir Bomba Transfer Daha! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in Yeni Dizisi Kanunsuz Topraklar’a Ramo Dizisinden Bir Bomba Transfer Daha! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç’in Yeni Dizisi Kanunsuz Topraklar’a Ramo Dizisinden Bir Bomba Transfer Daha!

FOX TV’de Masumiyet dizisini ekrana getiren ve iyi bir çıkış yapan Gold Film uzun süredir Kanunsuz Topraklar dizisinin çalışmalarını sürdürüyor. Zülküf Yücel’in konusunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber’in oturacağı Kanunsuz Topraklar dizisi de FOX TV ekranlarında önümüzdeki sezon yayın yaşamına ekranlara gelecek.

Kanunsuz Topraklar dizisinin ilk başrol oyuncusu en son Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz’ı canlandıran Uğur Güneş olmuştu. Uzun süredir Uğur Güneş’e partner arayan yapım Ramo dizisinin Sibel’i Esra Bilgiç’e teklif götürmüş ve  oyuncunun kabul ettiği öğrenilmişti. Esra Bilgiç ve Uğur Güneş’in başrolünü paylaşacağı dizinin kadro çalışmaları devam ederken bir oyuncunun daha diziye dahil olduğu bilgisine ulaşıldı.

İlker Aksum Kanunsuz Topraklar dizisine dahil oldu !

Başarılı oyuncu İlker Aksum Kanunsuz Topraklar dizisine dahil oldu. En son oyuncu Ramo dizisin de  Esra Bilgiç ile birlikte yer almıştı. Böylelikle Ramo dizisinden iki oyuncu Kanunsuz Topraklar dizisine dahil olmuş oldu.

Kanunsuz Topraklar Konusu!

Kanunsuz Topraklar dizisinde kanunun, polisin giremediği mafya ve ağaların hakim olduğu topraklarda yaşanan olaylar ele alınacak.1930’lu senelerda Zonguldak geçen hikaye için döneme uygun yapılar inşa ediliyor. İstanbul’da kurulan platodaki çalışmalar sürerken, Uğur Güneş’in de rolüne sıkı bir biçimde hazırlandığı ve sürekli olarak spor yaparak yaptığı paylaşımlarla da görülüyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi için döneme uygun kıyafetler de dikiiyor. Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat vereceği dizideki kostümleri için provalar yapılıyor. Esra Bilgiç’in  ve İlker Aksum’un da dahil olmasının ardından kadroya yavaştan belli olmaya başladı. Kanunsuz Topraklar dizisi Eylül ayında FOX TV’de ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün