Biyografi

Umut Kırca Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Umut Kırca kimdir?, Umut Kırca kaç yaşında?, Umut Kırca evi nerede?, Umut Kırca nerelidir? Umut Kırca ev adresi?, Umut Kırca kaç yaşında?, Umut Kırca nerede oturuyor?, Umut Kırca nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Umut Kırca hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1985 senesinde doğan Umut Kırca şu an için 36 yaşında ve burcundandır. Umut Kırca doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Yönetmen olarak devam ettirmektedir.

Umut Kırca Kimdir? – Umut Kırca Evi Nerede? – Umut Kırca Nerede Oturuyor?

Umut Kırca Kimdir?, evi nerede?

Umut Kırca, 1985 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Babası komedyen Levent Kırca, annesi Oya Başar’dır. Ayşe Kırca adında bir kız kardeşi mevcuttur. Babasının ilk eşinden Oğulcan Kırca ve Özdeş Kırca adlarında iki erkek kardeşi mevcuttur.

Umut Kırca, Tv dizilerinde yönetmenlik yapmaktadır.

Umut Kırca, 17 Temmuz 2012 tarihinde oyuncu Tarık Ünlüoğlu’nun kızı Zeynep Ünlüoğlu ile Bodrum Grand Yazıcı Otel’de evlendi.

2016 senesinde Ceren Moray, Emre Karayel, Begüm Kütük, Cem Kılıç, Ümit Erdim, Ececan Gümeci, Haldun Boysan, Ferdi Akarnur birlikte rol aldığı “El Değmemiş Aşk” filminde ilk uzun metraj filmin yönetmenliğini Umut Kırca yaptı.

Filmleri ve Dizileri :
Yönetmen :
2018 – Bücür (Sinema Filmi)
2016 – El Değmemiş Aşk (Sinema Filmi)
2004 – Kendini Bırak Gitsin (Tv Dizisi)
2002 – Ah yaşamak var ya! (Tv Dizisi)
2002 – Yalanın Batsın (Tv Dizisi)

Oyuncu :
1986 – Olacak O Kadar (Tv Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün