Fragmanlar

Uyanış Büyük Selçuklu 23.Bölüm Önizleme izle

Uyanış Büyük Selçuklu 23.Bölüm Önizleme

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin başrollerinde Buğra Gülsoy, Hatice Şendil ve Ekin Koç gibi Türkiye’nin bi hayli beğeni alan oyuncularının bulunduğu Uyanış Büyük Selçuklu bu hafta yayına girecek mı?

Uyanış Büyük Selçuklu 23.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde paylaşılmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük bir ilgiyle seyredilen Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yeni yayınlanacak bölümü 29 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.00 da izleyicilerinin karşısında olacak.

Dizinin özeti en kısa bir sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Tekiş’in saraya gelmesiyle başlayan gizli veliaht meselesi; sarayda en fazla senelerdır gönlü ana hasretiyle yanan Tapar’ın ilgisini çekmişti. Tapar bunun üzerine Başulu’nun mezarını açtırmak için bir askerini görevlendirmişti. Tapar’ın askeri Başulu’nun mezarını açamadan engellenmişti. Bu hadise Nizamülmülk tarafından Melikşah’a söylenmiş, Melikşah ile Tapar bu konu üzerinden tartışmışlar ve Melikşah, Tapar’a tokat atarak ordu pazarı imalathanesinden ayrılmıştı.

Melikşah’ın ordu pazarından ayrıldığı haberini alan Markus oraya bir baskın düzenlemişti. Markus’un baskını neticesinde ağır yaralanan Tapar ölecek midir? Oğluyla son konuşması çok sert geçen ve ona tokatla vuran Melikşah’ın içi vicdan azabıyla dolacaktır. Kalbini intikam ateşi bürüyen Melikşah, Markus’tan intikamını alabilecek midir?

Tüm bunlar yaşanırken Tapar’ın Başulu’nun mezarını açtırmaya kalkması ve bu yüzden Melikşah ile tartışmasını haber alacak olan Terken; baba ile oğulun arasını açmaya bile muktedir olan bu tehlikeli sırrı öğrenmek için harekete geçecek midir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu