Diziler

Uyanış: Büyük Selçuklu Alparslan Kimdir? (Barış Arduç)

Uyanış: Büyük Selçuklu Alparslan Kimdir? (Barış Arduç), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Uyanış: Büyük Selçuklu Alparslan Kimdir? (Barış Arduç), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Uyanış: Büyük Selçuklu Alparslan Kimdir? (Barış Arduç) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Uyanış: Büyük Selçuklu Alparslan Kimdir? (Barış Arduç)

TRT 1 ekranlarında seyircileri ile buluşmaya devam eden Uyanış: Büyük Selçuklu dizi gün geçtikçe kadrosuna yeni isimler eklemeye de devam ediyor. Diziye son kez Sultan Alparslan kişiliği dahil oldu. Pazartesi akşamlarının reyting birincisi projesi bu transferle aracılığıyla her hafta reyting oranlarını da büyük ölçüde arttırmayı başarıyor. Peki diziye yeni transfer olan isim Barış Arduç kimdir?Uyanış Selçuklu Sultan Alparslan kimdir Barış Arduç

Uyanış: Büyük Selçuklu Alparslan Kimdir?

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisine yeni başrol geldi! TRT 1 ekranlarında bu sezon yayın yaşamına başlayan ve kadrosunda bulunan Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Sevda Erginci, Ali Gözüşirin, Hatiçe Şendil, Buse Meral ve Gürkan Uygun gibi çeşitli oyuncuları bulunduran Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde bir sezon resmen kapanıyor. Dizide şuana dek Selçuklu Sultanı Melikşah’ın yaşamı anlatılmıştı. Ama gelen son bilgilere göre bu sezondan sonra yani gelecek sezonda başrol kişiliği Sultan Alparslan’ı canlandıracak yeni başrol Barış Arduç’la birlikte dizinin konusu tamamen değişiyor. Bu sezonun başından beri, şuana dek Melikşah’ın hikayesi anlatılsa da, yeni planlamalara göre dizinin gelecek sezonunda Melikşah’ın babası Sultan Alparslan’ın saltanatı anlatılacak. Sultan’ın bu saltanat boyunca yaşadığı zorluklar ve savaşlar TRT 1 ekranları üzerinden seyirciler aktaracak. Yani kısacası dizi tamamen faklı bir hale gelecek.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi Sultan Alparslan ( Barış Arduç) kimdir?

Esasen Türk olan oyuncu 9 Ekim 1987 tarihinde yurt dışında dünyaya gözlerini açmıştır. Küçük yaşlardan beri bir çok spor dalı ile yakında zamandan ilgilenen oyuncu fotomodellikten sonra oyunculuğa Benim İçin Üzülme adlı dizi ile adımını atmıştır. Bu diziden ibu yana kabiliyetini ağır ağır göstermeye başlayan oyuncu, ardından yayına giren Bugünün Saraylısı isimli dizide bir çok usta oyuncuyla yer alarak, adından söz ettirmeye başladı. Bu diziden sonra şöhretini çok büyük yerlere kadar ulaştıran oyuncu ilk filmi olan Deliha’da Gupse Özay ile birlikte yer almıştır. Oyuncu bu dizide partneri olan Gupse Özay ile sonradan sevgili olup, geçtiğimiz aylarda ise evlenmiştir. Bu evlilik magazin gündeminde uzun bir süre konuşulmuştur. 2015 yılına gelindiğinde ise Elçin Sangu ile oynadığı romantik komedi dizisi Kiralık Aşk aracılığıyla bugünkü ününe kavuşmuş ve ülkemizin en fazla bi hayli beğeni alan erkek oyuncuları arasına adını yazdırmıştır. Bugünlerde ise adı TRT 1 ekranlarında yayına girecek Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Sultan Alparslan rolü için geçmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün