Diziler

Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam var mı yok mu? 19 Nisan 2021 TRT1 yayın akışı

Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam var mı yok mu? Neden yayınlanmıyor? 19 Nisan 2021 TRT1 yayın akışı, arayışı içine giren okurlarımız için Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam var mı yok mu? Neden yayınlanmıyor? 19 Nisan 2021 TRT1 yayın akışı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam var mı yok mu? Neden yayınlanmıyor? 19 Nisan 2021 TRT1 yayın akışı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam var mı yok mu? Neden yayınlanmıyor? 19 Nisan 2021 TRT1 yayın akışı

TRT1 ekranlarında pazartesi akşamları yayına giren Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye sürdürmekte. 19 Nisan Pazartesi akşamı 29. bölümüyle seyirci karşısına çıkması beklenen dizinin yeni bölümü TRT1 yayın akışında yer almadı. Peki Uyanış Büyük Selçuklu neden yayınlanmıyor?

Yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin başrollerinde Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Sevda Erginci gibi isimler yer alıyor. Büyük Selçuklu Devleti’nin kuruluş öyküsünün anlatıldığı dizi, ilk bölümünden bu yana reytingleriyle adından söz ettiriyor. 19 Nisan Pazartesi akşamı 29. bölümüyle ekranlara gelmesi beklenen Uyanış Büyük Selçuklu yeni bölümüyle yayın akışında yer almadı. İzleyiciler de Uyanış Büyük Selçuklu bu akşam var mı yok mu? araştırmaya başladı.

Akli Film imzalı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelmeyecek. Dizinin takipçileri de Uyanış Büyük Selçuklu neden yayınlanmıyor? merak etti.

UYANIŞ BÜYÜK SELÇUKLU BU HAFTA NEDEN YOK?

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin çekimlerine koronavirüs sebebiyle  bir çok dizi gibi ara verildi. Bu nedenle dizinin 29. bölümü bir hafta aranın ardından seyirci karşısına çıkacak. Peki 19 Nisan 2021

TRT1 yayın akışında ne var?

TRT1 19 NİSAN PAZARTESİ YAYIN AKIŞI

TRT1’de 19 Nisan Pazartesi akşamı Uyanış Büyük Selçuklu dizisi tekrar bölümüyle ekranlara gelecek. Yani dizi yayın akışında bulunacak fakat yeni bölümü olmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün