Diziler

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Bomba Transfer!

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Bomba Transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Bomba Transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Bomba Transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Bomba Transfer!

Senaryosunu Serdar Özönalan’ın kaleme aldığı, yapımını Emre Konuk’un üstüne aldığı ve yönetmen koltuğunda ise Sedat İnci’nin oturduğu Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 34. bölümü ile sezon finali yaptı.

Birinci sezon kadrosunda bulunan Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Sevda Erginci, Gürkan Uygun, Hatice Şendil, Sezin Akbaşoğulları, Mehmet Özgür gibi başarılı isimleri olduğu dönem dizisi Uyanış Büyük Selçuklu 2. sezonu ile Eylül ayında yayına girecek.

Diziden Buğra Gülsoy’un ayrıldığından sonra yeni transferler yapılmaya başlandı. İlk olarak Barış Arduç’un yeni başrol olduğu açıklamaldu. Son edinilen bilgiye göre ise en son Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde gördüğümüz usta isim Olgun Şimşek kadroveyahil oldu.

Olgun Şimşek Uyanış Büyük Selçuklu Dizisine Dahil Oldu!

olgun-sımsek

Usta oyuncu kadrosu ve efsane konusuyla ekran başındakileri büyüleyen Uyanış Büyük Selçuklu dizisi  Eylül ayında her pazartesi seyirci ile buluşmaya devam edecek.

Cam Tavanlar Cem kimdir, gerçek adı ne? Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında evli mi?

Cam Tavanlar Cem kimdir, gerçek adı ne? Kubilay Aka kimdir, kaç yaşında evli mi?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün