Uyanış Büyük Selçuklu Kahreden Veda! Yapımcı Açıkladı Başrol Ayrıldı

Uyanış Büyük Selçuklu Kahreden Veda! Yapımcı Açıkladı Başrol Ayrıldı, arayışı içine giren okurlarımız için Uyanış Büyük Selçuklu Kahreden Veda! Yapımcı Açıkladı Başrol Ayrıldı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Uyanış Büyük Selçuklu Kahreden Veda! Yapımcı Açıkladı Başrol Ayrıldı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Uyanış Büyük Selçuklu Kahreden Veda! Yapımcı Açıkladı Başrol Ayrıldı

TRT’nin reyting birincisi dizisi Uyanış Büyük Selçuklu final yapıp yerine Barış Arduç’un başrolüne bulunacağı Sultan Alparslan dizisi geleceği açıklanmıştı. 

Uyanış Büyük Selçuklu final haberi sonrası Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları sosyal platform hesaplarından yaptıkları manidar paylaşımlarla yapımcıya büyük tepki göstermişti. 

Hem Uyanış Büyük Selçuklu seyircileri hem de oyuncular final yapılmasına tepkiliydi. Oyuncular alttan altta manidar paylaşımlar yaparken, dizinin seyircileri yapımcı Emre Konuk’a sosyal platformdan tepkilerini sürdürüyordu. 

Uyanış Büyük Selçuklu seyircileri yapımcı Emre Konuk’a diziyi geçmişe dönük çekip Uyanış Büyük Selçuklu’ya final yaptırması ile hem seyirciye hem de oyunculara büyük ayıp ettiğini iddia ediyorlardı. Dizinin fanları oyuncuların kendilerine haksızlık edildiği yönde imalı paylaşımlar yaptığını dile getiriyorlardı. Emre Konuk’tan bu iddialara yanıt nihayet geldi.

Uyanış Büyük Selçuklu yapımcısı Emre Konuk bu söylentileri bitirmek adına bir paylaşım yaptı. Dün Uyanış Büyük Selçuklu yıldız ismi Buğra Gülsoy yaptığı paylaşımda “Kul hakkı yeme, tutamayacağın sözler verme” yazdığı bir paylaşım yapmıştı. Ve bu paylaşım yapımcı Emre Konuk’a gönderme diye yorumlanmıştı. 

EMRE KONUK’TAN DEDİKODULARI BİTİREN PAYLAŞIM

Uyanış Büyük Selçuklu yapımcısı Emre Konuk bugün yaptığı paylaşımlar Uyanış Büyük Selçuklu oyuncuları ile içinde bir sorun olmadığını ispatlamak istedi. Emre Konuk Buğra Gülsoy ile çekimden bir karesini paylaşarak “İyi ki senle oldu Melikşah” yazarak Buğra Gülsoy’u onore etti. 

Fox Tv 2 Diziye Final Yaptırıyor Yerine 2 Dizi Başlıyor!

Fox Tv 2 Diziye Final Yaptırıyor Yerine 2 Dizi Başlıyor!

Buğra Gülsoy bu paylaşıma nasıl karşılık verecek diye merak konusu olurken o karşılık geldi. Buğra Gülsoy, yapımcı Emre Konuk’un bu paylaşımını beğenerek karşılık verdi.  

EMRE KONUK YENİ GÖZDESİ BARIŞ ARDUÇ!

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi geriye dönük olarak çekilerek Sultan Alparslan adıyla yep yeni bir kadro ile yayına girecek. Dizi de Sultan Alparslan kişiliğine yakışıklı aktör Barış Arduç hayat verecek. 

Barış Arduç’un, Netflix’te Serenay Sarıkaya ile birlikte bulunacağı Şahmeran adlı diziyi bu proje için iptal ettiği bilgisine ulaşıldı. 

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker