Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajları, Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajları kısa

Sayfa İçeriği: Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Kısa, Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Uzun, Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Tumblr, Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Whatsapp

Bu güzel sayfada sizler için uzaktaki sevgiliye söylenecek en güzel iyi geceler mesajlarını bir araya getirdik. Sayfadaki uzaktaki sevgiliye romantik iyi geceler mesajlarını instagram ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

UZAKTAKİ SEVGİLİYE EN GÜZEL İYİ GECELER MESAJLARI


İyi geceler gözümün görmediği, gölümün hissettiği.


İyi geceler uzaklardan üzerini örttüğüm.

Yıldızlar gözlerine özensin, sen bir tanesin hayatım iyi geceler.

İyi geceler gözümün görmediği, gölümün hissettiği.

Sen uyurdun, bilmezdin. Ben uzaklardan üstünü örterdim her gece.

Kendi gibi kalbi güzel aşkım, iyi geceler tatlı rüyalar.

Geceler elbet biter ama cennet gülüşün asla bitmesin. İyi geceler sevgilim.

Rüyalarda buluşuruz, sevdiğimiz şarkıyla kavuşuruz sevgilim. İyi geceler.

En güzel rüyalara dalman ve meleklerin seni koruması dileğiyle. İyi geceler aşk.

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun. İyi geceler olsun bir tanem.

Her uyuduğunda seni çok seven birinin olduğunu unutma. İyi geceler bir tanem.

Aşk nedir bilir misin? Nedir? Benim seni sonsuza kadar sevmemdir iyi geceler.

Gecen mutlu, kalbin sevgimle dolsun. Tatlı rüyaların benimle olsun. İyi geceler aşkım.

Seni deliler gibi sevdiğimi bilmesen de karanlığımı aydınlatan adam iyi geceler.

Gülümseyen dudaklarımın tatlı nedeni, hatunum, tatlılık abidem, kendin gibi tatlı uykular.

İyi geceler kalbimin ritmimi değiştiren aşkım. Rüyanda beni gör. Benim gibi canı canan.

Şuan yanımda olamayan fakat varlığı ile bana huzur veren biricik sevgilim iyi geceler tatlı rüyalar.

Gökyüzü karadır, yıldızlar beyazdır, beyaz ve kara aynı gözlerin gibi iyi geceler kara gözlüm.

Gözlerinin çukurlarına göm beni Sevdiğim. Gözyaşlarının sağanak yağmurlarında yeşersin çiçeklerim.

Bu güzel gecenin sessizliğinde rüyaların en güzelini görmen için dualarımdasın aşkım iyi geceler.

Gözlerde saklıdır her şey, baktın mı anlarsın, şimdi gözler kapalı çünkü uyuyorsun iyi geceler sevgilim.

Sana ait gecelerim vardır, sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım. İyi geceler tek varlığım.

Gece uyumadan seni düşünmek. Sabah uyanınca ilk senin varlığını bilmek çok güzel, iyi geceler aşkısı benli rüyalar.

Gece seninle yatmak, sabah seninle uyanmak benim için her zaman bir umut olacak iyi geceler aşkım.

Bu gece de sensiz, bu sabahta sensiz olacak ne yazık ki; ama şunu unutma geceler sensiz ama kalbim seninle. Tatlı uyu tatlı uyan aşkım.

Sana bakan gözleri kör. Yoluna çıkan taşları toz. Kötülükle uzanan dilleri lal. Canımı feda yüreğimi eda ederim sevdiğim. İyi geceler.

Uzadı gecelerim sabah olmuyor. Gece rüyalarımda gündüz hayalimdesin, yar ama artık bu sensizlik acı veriyor. Seni çok seviyorum iyi geceler sevgilim.

Senden bir mesaj beklemek bana ne kadar zor geliyorsa bu hayatta, sen yat uyu gönül ben senin mesajın olurum iyi geceler.

Geceleri aşkımla uyumak ve hep o yanımda olsun isterim, sabahları onunla uyumak ve sadece o benim olsun isterim, seni seviyorum biriciğim iyi geceler.

Sevgilim sen uyurken hayal ediyorum da; O iki büklüm yatış tarzını, O tatlıca dünyadan habersiz uykunu, birde yanında beni. İyi geceler sevgilim.

Hayatımsın hayatımın anlamı en güzel geceler en güzel uykular senin olsun. Aşkla uyu gece beyaz bir güvercini küçük bir buseyle sana gönderiyorum. Emanetini al bana da aynısından. Deli sevdam.

Ne umudum biter ne yarınlarım sürer sanma ki sensiz bu hayatım geçer bıraktım akışına her şey kader güzel gün gelecek beni bekler. Benliğimi benden sessizce alıp giden iyi geceler.

Bir hazine gibisin keşfedilmemiş. Muhteşem üstü bir şeysin ya anlatılmaz yaşanırsın sen. Söyle bana bir tanem sensiz nasıl yaşarım. Söylesene oradakiler senin kıymetini biliyor mu? İyi geceler hayatım.

Sen öle bir şeysin ki; sevilemeyecek kadar masum, öpülemeyecek kadar tatlı, hayalini kuramayacak kadar güzel, seni sevemeyecek kadar özelsin, çünkü sen her şeyimsin iyi geceler!

Gece uykuya dalarken, sabah uyanırken aklıma geliyorsun ve o zaman anlıyorum ki ben seni çok seviyormuşum kalbimden de aklımdan da çıkmıyorsun bir tanem. iyi geceler sevdiğim. Yanında olamasam da.

Yüzün gülmezse bile gözlerinin içi her daim gülsün. Aşk kapından ayrılmasın. Tüm aşk şarkıları sana söylensin. Kelebekler başucunda durmadan dans etsin. Her daim mutlu ol, iyi geceler tatlı rüyalar gülüm.

Ya gözlerin aklımda yada aklım adında ya hayalim karşında ya Sesin kulağımda ya ben çıldırıyorum ya da çok seviyorum ya sevmek çok güzel ya da sevilen çok özel. İyi ki varsın bir tanem. Rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun. İyi geceler sevgilim. Seni çok seven aşkın.

Baharı bekleyen kumrular gibi, sen de beni bekle sakın unutma. Benim hayalimle uyuman temennisi ile aşk, sevda, tutku, heyecan, ihtiras adına ne dersen ya da hepsisin sen. Seni seviyorum uykusuz gecelerimin prensi.

Bu gece yağmur başlarsa yağmaya, bil ki benim hasretinden, Bu gece rüzgar başlarsa çığlık atmaya, bil ki benim özlemimden, Bu gece rüyan kabusla dolarsa, bil ki benim yanımda değilsin Bu gece uyuyamazsan, bil ki sana İyi Geceler demediğim içindir. İyi geceler biriciğim.

Yine gece oldu ve yine sen uykuya daldın, ben sana sevdiğim seni bir yıldız seçtim, sen uykuya teslim olduğunda ve her gece onla konuşmaya devam ettim ve o karanlığın içinde bir tek o yıldız parlıyor, geceleri bana çünkü senin hayalini taşıyor üstünde canım sevgilim.

Beş dakika görmesem özlüyorum, pekguzelsozler.com yanımda olsun istiyorum, ellerini hiç bırakmamak istiyorum, seviyorum işte çok mutluyum. O kadar karmaşanın içinde karşıma çıktın, hayatıma ışık oldun. Teşekkür ederim sevgin için, bana verdiğin değer için, seviyorum seni. İyi geceler sevgilim.

Hayat bazen kısa ama yine seni düşününce uzun geliyor bana ama bazen öyle güzel anlar var ki anlıyorum ki her şeyde sen aşk güzel bir duygu, yaşamak tatmak ona dokunabilmek gibi, aşk bence sana dokunmak gibi gerçeğim, seninle mutlu gecelere varma dileğiyle tatlı rüyalar.

Seni o kadar çok seviyorum ki seni her gördüğümde kalbim ilk gün ki gibi atıyor sanki yerinden fırlayacak gibi. Her gün daha da fazla seviyorum seni. Şu an sana sarılıp uyuyamasam da, sabah gözlerimi açtığımda yanımda olacağını bilmek yetiyor bana. Senli günlere uyanmak için iple çekiyorum her günü. İnşallah Rabbim ayırmasın bizi. Ömrümün yarısı seni seviyorum. İyi geceler.

Bu güzel gecede senle olmak varken, birbirimize şarkılar söyleyip uyumak varken, gene senden uzakta kelimelerle anlatıyorum hasretimi. Oysa hep hayallerde el eleydik biz, belki bir gün gerçek olur ama şimdi özledim seni be gülüm. Sen gene benden uzakta kapa gözlerini belki rüyalarda buluşur bi daha ayrılmayız. İyi geceler aşkım seni seviyorum çok.

İlginizi Çekebilir!

  • İyi Geceler Sözleriİyi Geceler Sözleri
  • İyi Geceler Sözleriİyi Geceler Yazıları
  • İyi Geceler Sözleriİyi Geceler Mesajları
  • İyi Geceler SözleriAnneye İyi Geceler Mesajları
  • İyi Geceler SözleriSevgiliye İyi Geceler Mesajları

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker