Bilgi

Vakıfbank Emekli Maaşını Taşıyan Emekliye 120.000 TL Kredi Verecek

Vakıfbank Emekli Maaşını Taşıyan Emekliye 120.000 TL Kredi Verecek, arayışı içine giren okurlarımız için Vakıfbank Emekli Maaşını Taşıyan Emekliye 120.000 TL Kredi Verecek ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Vakıfbank Emekli Maaşını Taşıyan Emekliye 120.000 TL Kredi Verecek sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank Emekli Maaşını Taşıyan Emekliye 120.000 TL Kredi Verecek

Vakıfbank emekliye yeni kredi kampanyası açıkladı. Emekli olan bireyler, 120 bin TL’ye kadar kredi alabilecekler. Üstelik kredi almak isteyenler bu yeni yapılan kampanveya hiç bir masraf ödemeden ve sicil sorgulaması yapılmadan onay alacaklar. Vakıfbank emekli kredisi başvurusu yapacak olan bireylerin bu kredileri alabilmeleri için VakıfbanK’tan maaş alması gerekiyor. Şimdi siz değerli okurlarımıza bankanın açıklamasunu yaptığı bu kredi kampanyasının ile ilgili bilgiler verelim…

Vakıfbank emekli kredisi olarak da geçen bu kredi yeni kampanyası ile gündeme oturdu. Emekli olan bireylere emekli maaşlarını taşımaları durumunda tam 120 bin TL kredi verilecek. 36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde banka ödemlerinizi isteğe göre 3 ay ertelemeli de uygulayabilirsiniz. Vakıfbank emekli kredisi başvurusu yapacak olan bireyler, 75 yaşına kadar bu krediyi alabileceklerdir. Bu kredi onayını alan emekliler bunun bunun yanında bu bankanın vermiş olduğu internet bankacılığından da kredilerinin başvurusunu yapabilecek ve onaylanan kredinizi hesaba atabileceksiniz. 

Vakıfbank’tan Emekliye Müjdeli Haber Geldi

Pandemi zamanında sıkıntı yaşayan emeklilere banka daha uygun faizli kredi kampanyası başlattı. Ekonomik durumunda zor zamanlar yaşadığımız şu zamanlarda bankalar bireylerin ihtiyaçları için de düşük faizli kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Kredi başvurusu yapacak olan bireylerin ise emekli olması durumunda daha uygun faizlerle krediler verilecek. Vakıfbank emekli üyelerine anında onay verecek ve bu onay ile 120 bin TL’ye kadar kredi kullandıracak. Kredi kullandığınızda diğer bankadaki olan borçlarınızı da kapatacağız borç kapatma kredisi ile birlikte emekli kredisi alabileceksiniz. 

Başvurular Şubelerden ve İnternetten

1 Temmuz'a Kadar Başvuru Yapabilirsiniz! Unutmayın SGK Duyurusunu Yaptı

1 Temmuz’a Kadar Başvuru Yapabilirsiniz! Unutmayın SGK Duyurusunu Yaptı

Krediler için başvuru yapmak ise kolay bir şekilde. Vakıfbank üzerinden kredi alacak olan bireyler, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli emekli kredilerini en yakın banka şubesinden alabileceklerdir. Kredi için maaş taşıması yaparsanız 60 bin TL ödeme alacak, maaşınız taşındıktan ve ilk maaşınızı çektikten sonra da 60 bin TL ödeme alacaksınız. Eğer kredi almak isteyen kişiyseniz ve maaşınız Vakıfbank’ta ise kredi sonucunuz hemen aynı gün içinde siz değerli okurlarımıza söylenir. Kredi kullandığınızda dilerseniz bu bankadan kredi kartı başvurusu da uygulayabilirsiniz. 

Vakıfbank’ın resmi internet sitesine girerek (www.vakifbank.com.tr) buradan da başvuru uygulayabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduktan hemen sonra banka siz değerli okurlarımıza sonucu söyleyecek ve sonucuna göre onay alacaksınız. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu bunun bunun yanında Vakıfbank ATM’leri üzerinden de yapılıyor. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün