Diziler

Ve kanalda dizi kalmadı! 6 dizisini birden bitirdi!

Ve kanalda dizi kalmadı! 6 dizisini birden bitirdi!, arayışı içine giren okurlarımız için Ve kanalda dizi kalmadı! 6 dizisini birden bitirdi! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ve kanalda dizi kalmadı! 6 dizisini birden bitirdi! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ve kanalda dizi kalmadı! 6 dizisini birden bitirdi!

Ekranlarda büyük şok! Show TV dizi kalmadı! Show TV bir diziyi daha bitirdi! Yayına girdiği her hafta rekorlar kıran Show TV son dizisi de bitti!

Show TV şok karar!

Ramo ve Arıza dizilerine final yaptıran Kuzey Yıldızı İlk Aşk ve Çukur dizilerinide sezon sonunda final yaptıracak olan Show TV’de son kalan dizisi Alev Alev’in de fişi çekildi! Demet Evgar, Hazar Erkuvvetli ve Dilan Çiçek Deniz’in başrolünde olduğu Alev Alev final bölümü belirlendi!

Show TV’de deprem bitmiyor! Tüm dizilerini bitirime kararı alan kanalda Alev Alev final tarihi de bilgisi verildi! Yeni sezona hazırlanan Show TV’de tüm dizilere final kararı alındı.

Başrollerinde Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Erkuvvetli’nün olduğu kadına şiddette dair dikkat çekmek isteyen Alev Alev dizisi final bölümü belirlendi. Alev Alev ekranlara veda edeceği tarih belirlendi. 

Show TV önce Arıza, ardından Ramo ile başlayan final macerasıne tüm dizilerini dahil etmeye karar verdi. Yani kanalda dizi kalmayacak! Kanal bu sezon sonunda reyting birincisi dizisi Çukur, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinide final yaptırarak ekranlara veda ettirecek. Kanalın fişini çektiği son dizide Alev Alev oldu! 

TÜM DİZİLERİNE FİNAL TARİHİ VERDİ!

Show TV yeni sezona tamamen yeni dizilerle hazırlanacak! Kanal sezon sonunda tüm dizilerini bitirerek yeni sezonda çiçeği burnunda bir sayfa açma kararı aldı. Kanalin son fişini çektiği dizide Alev Alev oldu.

Yayına girdiği ilk bölümü ile adından söz ettiren dizi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor! Demet Evgar’ın başrolünde olduğu dizi 28. Bölümü ile seyircisine elveda diyecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün