Ve o iddialar doğru çıktı! Camdaki Kız’a bomba transfer!

Ve o iddialar doğru çıktı! Camdaki Kız’a bomba transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Ve o iddialar doğru çıktı! Camdaki Kız’a bomba transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ve o iddialar doğru çıktı! Camdaki Kız’a bomba transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ve o iddialar doğru çıktı! Camdaki Kız’a bomba transfer!

OGM Pictures’in yapımcılığını üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç’ün oturduğu,
Feyyaz Şerifoğlu ve Burcu Biricik’in başrolünde ve kadrosunda bulunan Hande Ataizi, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut, Nihal Menzin ve Selma Ergenç gibi oyuncuların olduğu Camdaki Kız dizisine sürpriz transfer!

Camdaki Kız  dizisinde Muzo kişiliği sırrı ile birden fazla kişi de araştırma konusu oldu. Dizinin yayınlanmış olan ilk bölümünde Muzo kişiliğinin yüzü görünmediği için seyirciler de merak daha da arttı.  Peki bu gizemli kişi kim?

Ve beklenen isim..

Camdaki Kız dizisinde Muzo kişiliğine tecrübeli oyuncu Enis Arıkan can verecektir. Daha öncede Enis Arıkan’ın bu rolde oynayacağı iddia edilmişti. O iddialar doğru çıkarak Enis Arıkan’ın Muzo kişiliğini oynayacağı bilgisine ulaşıldı.

Muzo; evin oğullarından biridir. Oldukça içine kapanıktır. Odasının içinde kendisine bir hayat kurmuş olan ve odasından dışarıya asla çıkmayan Muzo, kuşlarını besleyerek zamanını geçirir. Aynı zamanda da şirketin mali işleri ile ilgilenir.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanları dizi olmaya sürdürmekte. İlk olarak Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrolünde olduğu İstanbullu Gelin dizisi ile başlayan ardından Doğduğun Ev Kaderindir, Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı ile devam eden uyarlamalara bir yenisi daha eklendi. 4 uyarlamanın da ekranlarda reyting rekorları kırmasından sonra 5. olarak Camdaki Kız geldi.

Türk dizi tarihinde ilke imza atan Psikiyatr ve yazar Gülseren Budayıcıoğlu,  çıkardığı kitaplardan 5. dizi çekiliyor. Kitaplarındaki başarı dizilerde de sürdürmekte.  Bu sezona ismini duyuran Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir ekranlarda fırtına estiriyor. Şimdi ise Camdaki Kız ile bu başarının devam etmesi bekleniyor.

 

  Yayınlanma Zamanı: 13 Nisan 2021, 23:54

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker