Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı

Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı, Dizi haberleri kategorimizde Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Ver Elini Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı

Yeni sezon yaklaşırken dizi haberleri de birbirini takip eder oldu. Yeni sezona yeni bir dizi daha çekiliyor. Yeni dizinin adı Ver Elini Aşk dizisiPeri Masalı Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı ve tüyoları ile ilgili bilgileri siz değerli okurlarımız için tüm ayrıntı kısmı ile bu sayfada aktaracağız.

Kanal D ekranlarında yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen yeni dizi Ver Elini Aşk‘nın cast çalışmaları ve oyuncu seçmeleri sürdürmekte. Salacak Yapım aracılığıyla yapılacak olan Ver Elini Aşk Dizisinde Sevda Erginci ve Ali İl başrolleri paylaşacak. Diğer Ver Elini Aşk dizi oyuncuları zamanla belli olacak ve biz buradan duyuracağız.

Ver Elini Aşk dizisinin deneme çekimleri ağustos ayının 15 inden bu yana ekranlara gelecek.. Yeni Sezonda kanal D aracılığıyla yayına girecek olan Ver Elini Aşk isimli dizinin çekimleri Gaziantep ilimizde mistik mekanlarda sürdürmekte. Ekim 2017 de Kanal D ekranlarında yayına girecek olan Ver Elini Aşk‘nın yeni gelişmeleri ve haberleri dizihaberi.tv aracılığıyla takip edilecek ve yeni gelişmeler siz değerli okurlarımıza açıklamalacak.

Ver Elini Aşk Dizisi başrolünde Sevda Erginci yer alıyor. Peki Sevda Erginci kimdir?

Sevda Erginci 3 Ekim 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Geçen sezon Fox tv de yayına giren Karagül dizisinde Ayşe kişiliği ile ön plana geçmiştir. Hayat Bazı zaman Tatlıdır dizisinde Sevda kişiliğini canlandırmıştı daha eskiden. Sevda Erginci Ver Elini Aşk dizisinde başrolde oynayacak.

Ver Elini Aşk Dizisi erkek başrolünde Ali İl oynayacak. Ali İl kimdir?

Ali İl Kimdir: 16 Kasım 1981 İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.  1.77 boyunda ve 70 kiloda olan oyuncumuzun göz rengi mavi, saç rengi ise kahverengidir. Ali İl Yeliz Kuvancı ile sevgilidir. Ali İl Poyraz Karayel dizisinde Sadrettin Umman kişiliğiyle tanınmıştır.

Asuman Dabak (Sabah Kuşağı Programı Gel Barışalımı Sunuyor)

Asuman Dabak 1 Şubat 1970 Akhisar Manisa doğumlu oyuncu Tatlı Hayat dizisinde Menekşe rolü ile tanınmıştır. Şu aralar Gel barışalım isimli programda sunuculuk yapmaktadır. Kova burcu olan oyncu 1.69 boyunda ve 54 kilodadır. Leyla İle Mecnun, Böyle Bitmesin, Pis Yedili, Ezra ve Geniş Aile gibi dizilerde rol almıştır.

Fatma Karanfil (Adını Sen Koy MÜZEYYEN)

3 Şubat 1952 Eskişehir doğumlu oyuncu 1960’lı senelerda Ses Dergisi’nin gerçekleştirdiği yarışmada üçüncü yüz güzeli seçilerek sinema televizyon dünyasına ilk adımını atmıştır. Bir çok dizide rol almıştır. En son Adını Sen Koy dizisinde Müzeyyen rolünde oynamıştır. Kınalı Kar, Kaçaklar, Aşk-ı Memnu, Huzur Sokağı ve Aşk Yeniden gibi dizilerde rol almıştır.


Ver Elini Aşk Dizisi hangi kanalda ne zaman başlıyor tekrar yazalım. Peri Masalı Dizisi Kanal D ekranlarında Ekim ayında başlaması amaçlanıyor. Ver Elini Aşk Dizisinin özeti fragmanı ve tüyoları bunun bunun yanında sizlerle paylaşılacaktır.

Ver Elini Aşk Dizisi oyuncularına ait set fotoğrafları ve fotoğrafları siz değerli okurlarımız için hazırlandı..

Ver Elini Aşk Dizisi Fragmanı videosu

https://www.youtube.com/watch?v=25JGzf55gQA

Ver Elini Aşk Dizisi Ayperi Kimdir? 

Ver Elini Aşk Dizisi Bebek Oyuncu Su 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün