Biyografi

Veyis Ateş Habertürk’ten kovuldu mu? Veyis Ateş programa çıkmadı

Veyis Ateş Habertürk’ten kovuldu mu? Veyis Ateş programa çıkmadı, arayışı içine giren okurlarımız için Veyis Ateş Habertürk’ten kovuldu mu? Veyis Ateş programa çıkmadı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Veyis Ateş Habertürk’ten kovuldu mu? Veyis Ateş programa çıkmadı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Veyis Ateş Habertürk’ten kovuldu mu? Veyis Ateş programa çıkmadı

Habertürk ekranlarında 17 haberlerini sunan Veyis Ateş, 7 Haziran pazartesi programa çıkmadı. Veyis Ateş kovuldu mu? Veyis Ateş neden programa çıkmadı sorusu yanıt arıyor!

Esra Erol'da bugün 7 Haziran Atv canlı izle! Esra Erol'da bugün tek parça full ATV YouTube izle

Esra Erol’da bugün 7 Haziran Atv canlı izle! Esra Erol’da bugün tek parça full ATV YouTube izle

Veyis Ateş Habertürk’ten kovuldu mu?

Sedat Peker’in son videosunda ismi çok fazla geçen ve kaldığı otellere kadar açıklanan Veyis Ateş Habertürk programına veda mı etti merak ediliyor. Özellikle Genel yayın yönetmeni olan Fatih Altaylı’nın ispatlaması gerekir dediği olaylar sonrası Veyis Ateş’in görevine son verildiği iddia edildi!

Veyis Ateş Habertürk’te neden yok?

Gelen bilgilere göre Veyis Ateş ve Habertürk yollarını ayırdı. 7 Haziran pazartesi itibariyle Veyis Ateş’in Habertürk’te tüm programları bitti.

Veyis Ateş Habertürk ekranlarında artık yer almayacağı bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün