Bilgi

Veyis Ateş Kimdir? Veyis Ateş Nereli? Kaç Yaşında?

Veyis Ateş Kimdir? Veyis Ateş Nereli? Kaç Yaşında?, arayışı içine giren okurlarımız için Veyis Ateş Kimdir? Veyis Ateş Nereli? Kaç Yaşında? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Veyis Ateş Kimdir? Veyis Ateş Nereli? Kaç Yaşında? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Veyis Ateş Kimdir? Veyis Ateş Nereli? Kaç Yaşında?

Sedat Peker’in Veysi Ateş bugün sıra sende diyerek ifşasına hazırladığı Veysi Ateş kimdir bi hayli merak konusu oldu.

1973 Mersin Tarsus doğumludur.

Tam adı Abdurrahman Veyis Ateş. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Din Felsefesi bölümünden mezun olmuştur. Üniversite de Cem Radyo ile radyoculuk yapmaya başlamıştır.

2006 senesinde TV NET’de Ana Haber sunuculuğu yaptı. Kürşat Bumin ve İbrahim Karagül’le Habere Bakış, Bakış Açısı, Akşama Doğru ve Kadir Mısıroğlu ile Tarih Sohbetleri, Ankara-İstanbul ve Habere Bakış programlarını sundu.

2013 senesinde Habertürk TV’ye geçmiş ve bir süre sonra ise kısa bir sürede Habertürk TV Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

2018 senesinde programcı ve yazar olarak sürdü.

Veyis Ateş bunun yanı sıra Spikerler Derneği Genel Başkanlığı yapıyor. Kevser Ateş ile 2016 senesinde boşanmıştır.

Fetö terör örgütünü övmesi ile bilinmektedir. Pek çok kişi halkı tetikleyici biçimde ve hükümete yandaşlık yaptığı biçimde yazdığı gerekçesiyle kendisine tepki göstermektedir.

En son ise Sedat Peker ifşalarında Veyis Ateş’i de eklemiş ve bugün yayınlayacağı video için kendisine hazır ol kaçmaya demiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün