Biyografi

Volkan Keskin Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Volkan Keskin kimdir?, Volkan Keskin kaç yaşında?, Volkan Keskin evi nerede?, Volkan Keskin nerelidir? Volkan Keskin ev adresi?, Volkan Keskin kaç yaşında?, Volkan Keskin nerede oturuyor?, Volkan Keskin nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Volkan Keskin hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 16.Ağustos.1983 senesinde doğan Volkan Keskin şu an için 38 yaşında ve Aslan burcundandır. Volkan Keskin doğum yeri ise Samsun olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sinema OyuncusuModel olarak devam ettirmektedir.

Volkan Keskin Kimdir? – Volkan Keskin Evi Nerede? – Volkan Keskin Nerede Oturuyor?

Volkan Keskin Kimdir?, evi nerede?

Volkan Keskin, 16 Ağustos 1983 tarihinde Samsun’da doğmuştur. Başkomiser babası aracılığıyla içinde İstanbul, Hatay, Elâzığ, Kırşehir ve Samsun’un bulunduğu, Anadolu’nun bir çok ilinde eğitimini bitirdi. Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Elektronik Bölümü mezunudur. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü de bitirerek, ikinci bir fakülte diplomasına sahip oldu. Daha sonra da Haliç Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde “Tiyatro ve Tv Oyunculuğu” üzerine yüksek lisans eğitimini bitirdi.

2005 senesinde modellik kariyerine başladı. Öğrencilik senelerında tiyatro ile yakında zamandan ilgilenen Volkan Keskin, Londra merkezli bir ajansın dikkatini çekmeyi başardı ve ajansla anlaşma imzaladı. Sayısız defile ve sezon kataloglarında yer aldı.

2007 senesinde Star TV ekranlarında yayımlanan ve başrol oyuncusu olduğu “Dağlar Delisi” isimli dizi, ilk TV projesi oldu.

2010 senesinde “1453 Fetih” filmi için “Balaban” kişiliği için Aksoy yapım ile anlaşmaya vardı. Ancak film çekimleri esnasında talihsiz bir kaza geçirerek parmağını kırdığı için, film çekimine devam etmedi.

2013 senesinde vizyona giren, bundan öncekilerde Orhan Günşiray, Kartal Tibet, Kuzey Vargın ve Kaan Urgancıoğlu’nun rol aldığı Suat Yalaz’ın “Asya Kaplanı” olarak adlandırılan çizgi roman kahramanı Karaoğlan’ın sinema filminde, Karaoğlan’ı canlandırdı.

Atları çok seven Keskin, haftada 2 gün binicilik ve haftanın her günü fırsat buldukça spor antrenmanlarını yapmaya devam ediyordir. Ayrıca Nafiz Başaran’dan boks ve Yaser Şahintekin’den yakın savunma dersleri almıştır.

2015 senesinde Türkiyeİran içindeki ilk ortak yapım film özelliğini taşıyan ve çekimleri Van ve İran’da yapılan, yönetmenliğini İran asıllı Moharram Zeinal Zadeh‘ in yaptığı “Yarının Adı Başka” filminde başrol Mustafa kişiliğini canlandırdı. Filmde Volkan Keskin, Zelal Dere, Fırat Tanış, Metin Keçeci ve Selahattin Taşdöğen rol alıyor

Filmleri ve Dizileri :
2017 – İsimsizler (Kürşat) (TV Dizisi)
2017 – Direniş Karatay (Olcayto)(Sinema Filmi)
2015 – Yarının Adı Başka (Mustafa) (Sinema Filmi)
2014 – Vay Başıma Gelenler 2,5 (Sinema Filmi)
2012 – Karaoğlan (Sinema Filmi)
2012 – Fetih 1453 (Sinema Filmi)
2007 – Dağlar Delisi (Melik) (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün