Bilgi

Whatsapp çöktü mü? İnstagram çöktü mü? Facebook, Whatsapp ve instagram ne zaman düzelecek?

Whatsapp çöktü mü? İnstagram çöktü mü? Facebook, Whatsapp ve instagram ne zaman düzelecek?, arayışı içine giren okurlarımız için Whatsapp çöktü mü? İnstagram çöktü mü? Facebook, Whatsapp ve instagram ne zaman düzelecek? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Whatsapp çöktü mü? İnstagram çöktü mü? Facebook, Whatsapp ve instagram ne zaman düzelecek? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Whatsapp çöktü mü? İnstagram çöktü mü? Facebook, Whatsapp ve instagram ne zaman düzelecek?

Whatsapp çöktü mü? İnstagram çöktü mü? Whatsapp ve instagram neden girmiyor? Whatsapp ne oldu? İnstagram’a ne oldu merak ediliyor! Sosyal medya en fazla girilen uygulamaları whatsapp ve instagram ulaşım sağlanamıyor!

Whatsapp çöktü mü?

Ekşi Sözlük neden açılmıyor? Ekşi Sözlük çöktü mü?

Whatsapp 19 Haziran cumartesi günü çöktü! Whatsapp ulaşım sağlanamıyor. En çok kullanılan sosyal platform uygulaması Whatsapp giriş yapılamıyor. Whatsapp ne zaman düzelecek bilinmemekte. Whatsapp birlikte çöken başka uygulamalar da var!

İnstagram çöktü mü?

İnstagram 19 Haziran tarihinde çöktü! İnstagram ulaşım sağlamıyor. En çok kullanılan uygulamalar içinde bulunan İnstagram ulaşım problemi yaşıyor. İnstagram sonra Facebook’ta çöktü!

Facebook çöktü mü?

Aynı sunucu da bulunan Whatsapp sonrası instagram hemen ardından FAcebook çöktü! Facebook 19 Haziran 2021 ulaşım sağlanmıyor. Facebook ne zaman düzelecek bilinmemekte!

Facebook, instagram ve whatsapp çöktü!

İnstagram, Whatsapp ve Facebook aynı anda çöktü! En çok girilen uygulamalara ulaşım problemi yaşanıyor. İnstagram, Whatsapp ve Facebook ne zaman düzelecek merak ediliyor!

Lakin sorunun Türkiye’de değil, dünya çapında olduğu bilgisine ulaşıldı.

Whatsapp, instagram ve Facebook ne zaman düzelecek?

Whatsapp, instagram ve Facebook konuyla alakalı halen açıklama yapmadı fakat gün içinde sorunun çözülmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün