Bilgi

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp çalışmıyor? Sosyal Medya çöktü!

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp çalışmıyor? Sosyal Medya çöktü!, arayışı içine giren okurlarımız için Whatsapp çöktü mü? Whatsapp çalışmıyor? Sosyal Medya çöktü! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Whatsapp çöktü mü? Whatsapp çalışmıyor? Sosyal Medya çöktü! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp çalışmıyor? Sosyal Medya çöktü!

Son Dakika Whatsapp’da çöktü! Whatsapp ne oldu? 19 Haziran 2021 cumartesi günü Whatsapp girmiyor. Whatsapp ne oldu, Whatsapp düzeldi mi merak ediliyor!

Whatsapp çöktü mü?

En çok kullanılan sosyal platform sitesi whatsapp çöktü mü? Whatsapp neden girmiyor, whatsapp ne oldu sorusu yanıt arıyor! Whatsapp çöktü mü ne zaman düzelecek?

Whatsapp ne zaman düzelecek?

Whatsapp an itibariyle düzeldi! Whatsapp kullanıcıları 15 dakikalık çökme sonrası zor anlar yaşadı! Lakin Whatsapp bi hayli hızlı bir biçimde geri geldi ve sosyal platform siteleri düzeldi!

Whatsapp neden çöktü?

Whatsapp, instagram ve facebook olduğu sunucularda bir araya gelen problemler sebebiyle kısa süreliğine çöktü. Sadece Türkiye’de değil tüm dünya çapında çöken Whatsapp, instagram ve facebook kısa bir sürede geri düzeldi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün