Biyografi

Yağmur Özdemir Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Yağmur Özdemir kimdir?, Yağmur Özdemir kaç yaşında?, Yağmur Özdemir evi nerede?, Yağmur Özdemir nerelidir? Yağmur Özdemir ev adresi?, Yağmur Özdemir kaç yaşında?, Yağmur Özdemir nerede oturuyor?, Yağmur Özdemir nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Yağmur Özdemir hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1996 senesinde doğan Yağmur Özdemir şu an için 25 yaşında ve burcundandır. Yağmur Özdemir doğum yeri ise Bursa olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise olarak devam ettirmektedir.

Yağmur Özdemir Kimdir? – Yağmur Özdemir Evi Nerede? – Yağmur Özdemir Nerede Oturuyor?

Yağmur Özdemir Kimdir?, evi nerede?

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan “Survivor 2016” yarışmasına 14 Şubat 2016 tarihinde Yağmur Özdemir de Ünlüler takımında katıldı.

Yağmur Özdemir, 1996 senesinde Bursa‘da doğmuştur. Esasen Bursalı olan Yağmur Özdemir, İzmir’de yaşamakta ve Cеlal Bаyаr Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde 2.sınıf öğrencisidir. Anne babası Ankara’da yaşamaktadır.

7 Şubat 2016 tarihinde başlayan “Survivor 2016” müsabakasında Yağmur Özdemir de 14 Şubat 2016 tarihinden beri Ünlüler takımında yarışacak.

7 Şubat 2016 tarihinde TV8 ekranlarında başlayan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yapacağı “Survivor 2016” yarışması gönüllüler takımında; Aylin Şallı, Damla Can, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Gizem Memiç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete yarışacak.

Ünlüler takımında ise: Çağan Atakan Arslan (Soldier), Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Ezgi Avcı, İbrahim Yattara, Nagihan Karadere, Serkan Ercan (Ütopya), Tuğba Özay, Yılmaz Morgül, Yunus Günçe ve Seda Tetik yarışacaktır.

Ünlüler Takımında bulunan Serkan Ercan (Ütopya) dokunulmazlık oyununda sol bacağından ciddi biçimde sakatlanmıştı. MR çekilmesi için hastaneye gönderildikten sonra ayağında yaşanan sakatlık sebebiyle doktor raporu ile 14 Şubat 2016 tarihinde yarışmaya veda etti.

Serkan Ercan’ın sakatlanması sonrası Survivor yarışmacı adaylarından Spartalı Mehmet Ünlüler Takımına Serkan’ın yerine dahil oldu. 14 Şubat 2016 tarihinde yapılan Dokunulmazlık Oyununu kazanan Ünlüler Takımı tek yarışmacı adayı kalan Yağmur Özdemir‘i de takımlarına kattı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün