Diziler

Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Listesi ve Dizinin Konusu Nedir

Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Listesi ve Dizinin Konusu Nedir, Dizi haberleri kategorimizde Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Listesi ve Dizinin Konusu Nedir ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Listesi ve Dizinin Konusu Nedir sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Listesi ve Dizinin Konusu Nedir

Yeni kanalında yayına girecek Yalnız Kurt oyuncu kadrosu listesi merak ediliyor. Artan oyuncu maliyetlerinden dolayı yapımcıların ince eleyip sık dokuduğu oyuncu ekibinde bulunan kimler var ? Bölüm başı hangi oyuncu ne kadar para alıyor ? Bunun bunun yanında Yalnız Kurt dizisinin konusu nedir hangi kanalda yayına girecek kulislerden gelen ilk haberler…

Yalnız Kurt Oyuncu Kadrosu Listesi ve Dizinin Konusu

Yalnız Kurt Senaristi Kim Hangi Dizileri Yazdı ve Yapımcısı Kimdir ?

Son 10 yılın en büyük yapım şirketleri içinde olan Ay Yapım Yalnız Kurt dizisinin finansmanı olmayı kabul etti. İkili aralarında imzaladıkları anlaşma ile cast çalışmalarını hızlandırdı. Yaprak Dökümü ile başladığını kabul ettiğimiz Ay Yapım projeleri içinde mühim reyting almış dünyaya satışı sağlanmış projeler yer alıyor. Bunların içinde Aşk-ı Memnu dizisi en bilinenidir. Beren Saat’in oynadığı Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi de yine Ay Yapım’a aittir. Yapım şifrketinın başarıları içinde fırtınalar yaratmış yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun Ezel dizisi de yer alıyor.Kuzey Güney ve Son dizilerinin yanında Kurt Seyit ve Şura romanını da çekmiş Kıvanç Tatlıtuğ ile Zeynep Farah Abdullah’ın başrol oynadığı dizi ile umduğunu bulamamıştı. Ay Yapım’ın aşağı yukarı %90 proje tutturma başarısı yer alıyor. Medcezir, Karadayı, Kara Para Aşk, Kara Sevda, İçerde, Cesur ve Güzel, Bana Sevmeyi Anlat, Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi dizilerin yapımcılığını yapmıştır. Son zamanlardaki projeleri içinde Puhu Tv’de yayına giren Fi/Çi dizi yer alıyor.  Halen yayında olan ve geçtiğimiz sezonun reyting birincisi Çukur dizisi yine Ay Yapım’a aittir. Ufak Tefek Cinayetler, Çarpışma, 8. Gün, Şahin Tepesi ve Kuzgun gibi mühim projeleri arasına bir yenisini bu gün Yalnız Kurt ile imzaladı.

Yalnız Kurt Senaristi Kim Hangi Dizileri Yazdı ve Yapımcısı Kimdir ?

Yalnız Kurt konusunu usta kalen Eylem Canpolat yazıyor. 1976 doğumlu yazar profesyonel eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Dramatik Yazarlık diploması ile bitirdi. Eylem Canpolat Gümüş dizisinin konusu ile başladığı profesyonel yazarlık yaşamına yüksek reyting alan projelerin senaryoları ile devam etmiştir. Sıla, Melekler Korusun, Lale Devri, Yer Gök aşk, Karadayı ve Kara Para Aşk gibi projelerin senaryorlarını yazan Eylem Canpolat Ay Yapım için Yalnız Kurt dizisinin konusunu yazmak için kolları sıvadı. Hem yapımcı şirketin hem de senaristinin çok kıymetli olduğu Yalnız Kurt dizisi şimdiden gecenin reyting koltuğunu rezerve etmiş görülüyor.

Yalnız Kurt Senaryosunu Eylem Canpolat Yazıyor

Yalnız Kurt Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Ay Yapım şuan için halen dizinin satışını gerçekleştirmedi fakat bundan önceki mühim projelerine aracılık eden Show Tv ile anlaşmaya varacağını tahmin ediyoruz. Dizinin yayın kanalı netleştiğinde günü ile birlikte siz değerli okurlarımıza ilk haberi vermekten gurur duyacağız. Televizyon dizileri ile ilgili ilk haberleri sitemizi takip ederek alabilirsiniz. Yalnız Kurt dizisinin internetteki ilk haberini siz değerli okurlarımıza ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.

Yalnız Kurt Hangi Kanalda Yayınlanacak ?

Yalnız Kurt Oyuncuları Kimdir ? Kadrosu ve Listesi Hakkında Bilgiler

Yalnız Kurt baş rol oyuncusu belirlendi. Cast çalışmaları tüm hızı ile devam eden dizide en fazla sahneye sahip genç erkek oyuncu rolünü İbrahim Çelikkol aldı. Şuanda konusunu okuyan tecrübeli oyuncu halen Ay Yapım ile imzaları atmadı fakat kulislerden gelen bilgiler sözlü anlaşmaya varıldığını dile getiriyor. Henüz yalnızca baş rol oyuncusu belli olan dizinin yan oyuncuları için araştırmalar sürdürmekte. Sözlü anlaşmaları bile sitemizden takip edebilirsiniz. Yalnız Kurt oyuncuları kimdir siz değerli okurlarımıza bilgi geldikçe oyuncu kadrosu ve listesini ulaştırmaya devam edeceğiz.

Yalnız Kurt Oyuncuları Kimdir ? Kadrosu ve Listesi Hakkında Bilgiler

Yalnız Kurt Başrol Oyuncusu Kimdir ? İbrahim Çelikkol

14 Şubat 1982 doğumlu tecrübeli oyuncumuzu en iyi Siyah Beyaz Aşk dizisinden hatırlıyoruz. Kocaeli’nde doğmuş yakışıklı oyuncu medya dünyasına model olarak giriş yapmıştır. Mimar Mühre Mutlu ile nişanlanmıştır. Geçen aylarda ise sürpriz bir karar ile resmi nikahlarını kıydılar. Modellikten yönetmenlerin fark etmesi ile 2008 senesinde Pars Narkoterör filmine müdahil olan yakışıklı yetenek sayısız projeye imza atmıştır. Bunların içinde kendisini en iyi aklımıza gelen reyting almış projelerinden bahsedecek olur isek 2010 yılı Keskin Bıçak, 2011 den bu yana iki sezon Deniz Çakır’ın oynadığı İffet dizisinde Cemil’i oynamıştır. Kördüğüm projesinde Ali Nejat rolü ile karşımıza çıkarken 2017 senesinde yayına giren Siyah Beyaz Aşk dizisinde Ferhat Aslan rolünü oynamıştı. En son oynadığı proje ise Muhteşem İkili dizisindeki Mert Barca oldu. Son oynadığı projesi erken final yapmış olsa da 10’dan fazla çalışmada bulunan işinde uzman oyuncu Ay Yapım’ın finans ettiği ve Eylem Canpolat’ın konusunu yazdığı dizinin başrol oyuncusu olarak kadro listesinin başına adını yazdırmayı başardı. Yalnız Kurt oyuncu kadrosu tam listesi Ay Yapım aracılığıyla bilgisi verildiğında sizlerle bu konumuz altından sunacağız.

Yalnız Kurt Başrol Oyuncusu Kimdir ? İbrahim Çelikkol

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün