Diziler

Yapım Duyurdu! Sen Çal Kapımı Yayın Tarihi Gündem Oldu!

Yapım Duyurdu! Sen Çal Kapımı Yayın Tarihi Gündem Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Yapım Duyurdu! Sen Çal Kapımı Yayın Tarihi Gündem Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yapım Duyurdu! Sen Çal Kapımı Yayın Tarihi Gündem Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yapım Duyurdu! Sen Çal Kapımı Yayın Tarihi Gündem Oldu!

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerinde olduğu geçen sezonun en fazla konuşulan yaz dizilerinden birisi olan Sen Çal Kapımı Twitetr’da TT oldu.

Sen Çal Kapımı başlıyor! Sen Çal Kapımı hayranları tüm dünya çapında milyonlarca hayranı olan dizi yayın tarihi bilgisi verildi. 

Özellikle Hande Erçel’in adeta yaşamını değiştiren, reklam kapmanyası üzerine kampanya teklifleri alan, güzelliği dünyaya açılan ve aşk yaşamı hareketlenmesini sağlayan Sen Çal Kapımı dizisi verdiği ara sonrası başlıyor. 

MALDİVLER TATİLİ REYTİNGLERE YARAYACAK MI?

Çekimleri başlayan dizi ne zaman yayına girecek merak konusuydu. İlk bölüm reytinglerini alamayan ve final ile yüz yüze kalan Sen Çal Kapımı dizisi nihayet başlıyor. Düşük reytingleri sebebiyle final yapması beklenen Sen Çal Kapımı, Hande Erçel ve Kerem Bursin’in Maldivler tatili sonrası aşklarını ilan etmeleri ile “reklam aşkı ile dizi reytinglerini yükseltmeye çalışıyorlar” yorumlarına neden olmuştu. 

Dizinin bundan dolayı yeni sezon bölümü merakla bekleniyor. Özellikle yeni sezonun ilk bölüm reytingleri heyecanla bekleniyor. 

Kanunsuz Topraklar Reytinglerde Rekor Kırmaya Hazırlanıyor!

Kanunsuz Topraklar Reytinglerde Rekor Kırmaya Hazırlanıyor!

SEN ÇAL KAPIMI NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Lakin dizinin saedce 1 ay süreceği ve ardından final yapacağı öğrendiğimiz bilgiler içinde. Yine de Sen Çal Kapımı dizisi sosyal platformda yayın tarihi ile alakalı olaran TT olmayı başardı. 

Sen Çal Kapımı “SçkYakında Foxta” etiketi ile TT oldu. Dizinin reklam çalışması çıktı fakat yayın tarihi ile ilgili net bilgi söylenmedi. Etiket 53 bin tweetle TT listesinde 12.sırada giriş yaptı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün