Diziler

Yaralı Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı

Yaralı Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı, Dizi haberleri kategorimizde Yaralı Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Yaralı Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Yaralı Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı

Yeni sezonda ekranda yayınlanacak dizilerden birisi de Yaralı Aşk oldu. Yaralı Aşk dizisi aslında önceden açıklamalmuş olan Sana Kalbimi verdim dizisinin yeni adı oldu. Bizde bu yeni dizi ile alakalı bilgileri ve merak edeceğiniz herşeyi paylaşalım istedik. Yaralı Aşk Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı dizihaberi.tv de..

Birce Akalay deyince hemen geçen sezondan Hayat Bazı zaman tatlıdır dizisini hatırlayıp ne güzeldi yahu neden bitti ki diye iç geçirmiş olabilirsiniz. İşte Birce Akalayın yeni dizisi Yaralı Aşk Dizisi oldu. Bizde Yaralı Aşk Dizisinin Oyuncuları kimler Yaralı Aşk Kanalı hangisi Yaralı Aşk dizisi Konusu ve Özeti ile Yaralı Aşk dizi Fragmanı tüyoları konularını burada birleştirdik.

En son “Hayat Bazı zaman Tatlıdır” dizisinde geçtiğimiz sezon başrolde gördüğümüz ve Hayat öğretmen kişiliğini başarıyla canlandıran “Birce Akalay Yaralı Aşk Dizisinin Kadın başrolü oldu. Yaralı Aşk Dizisinde erkek başrol ise İbrahim Çelikkol oldu. İbrahim Çelikkol ile ilk kez bir dizide başrol oynayacak olan Birce Akalay yeni sezonda Yaralı Aşk ile boy gösterecekler.

BİRCE AKALAY’IN YARALI AŞK DİZİSİNDEKİ PARTNERİ İBRAHİM ÇELİKKOL OLDU.  İbrahim Çelikkol Kimdir? 1982 doğumludur bu zamana kadar birden çok dizide rol alan yakışıklı oyuncu bu sezon Birce Akalay’ın rol arkadaşı aldı.

Nur Fettahoğlu Yaralı Aşk dizisinde.. ‘Filinta’dan tanıdığımız Nur Fettahoğlu, işinde uzman oyuncu Muhammet Uzuner, son kez ‘O Hayat Benim’de karşımıza çıkan Cahit Gökile önceden ‘İntikam’ ve ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da oynayan Arzu Gamze Kılınç da Yaralı Aşk DİZİSİNDE ROL ALACAK.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün