Bilgi

Yasak Elma 108. bölüm izle 26 Nisan 2021 FOX Play Yasak Elma son bölüm izle şok ayrılık!

Yasak Elma 108. bölüm izle 26 Nisan 2021 FOX Play Yasak Elma son bölüm izle şok ayrılık!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma 108. bölüm izle 26 Nisan 2021 FOX Play Yasak Elma son bölüm izle şok ayrılık! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma 108. bölüm izle 26 Nisan 2021 FOX Play Yasak Elma son bölüm izle şok ayrılık! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma 108. bölüm izle 26 Nisan 2021 FOX Play Yasak Elma son bölüm izle şok ayrılık!

Yasak Elma 108. bölüm izle! Yasak Elma 26 Nisan 2021 son bölüm izle! Ekranların en bi hayli beğeni alan dizileri içinde bulunan Yasak Elma 108. bölüm tamamı izle! Yasak Elma 26 Nisan 2021 son bölüm tek parça izle! Yasak Elma 108. bölüm tamamı izle!

Yasak Elma 108. bölüm izle 

FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi YAsak Elma 108. bölüm izle. Yasak Elma 108. bölüm tek parça izle. FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma şok bir ölüm gerçekleşti. Yasak Elma dizisinden kim ayrıldı sorusu yanıt buldu! İşte Yasak Elma 26 Nisan 2021 son bölüm ve veda eden isim!

Ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma 108. yeni bölümüyle bu akşam seyircisiyle buluştu. Yasak Elma 108. bölümde Cansu’nun Ali’nin partisini silahla basması herkesi büyük şaşkınlığa uğrattı. Aklını kaybetmiş gibi sağa sola ateş saçan Cansu, bir kişiyi bu esnada öldürür. Cansunun kimi vurduğu ise merak konusu olur. Seyirciler heyecanla her hafta yayına girecek yeni bölümü bekliyor. Peki Cansu kimi vurdu? Fox TV Yasak Elma 108. bölüm izle, Yasak Elma 26 Nisan Pazartesi Son bölüm izle seçeneğiyle birlikte tüm detaylar haberimizin detay kısmında sizlerle…

Yasak Elma dizisiin 108. son bölümü, enteresan olaylarla seyircilerin karşısına geçti. Yasak Elma 108. bölümde; Şahika, Kaya’ya Ender’in kendine yanaşmasını avantaja çevirmesini söylemiştir. Yıldız ise Çağatay’ı elinde tutabilmek adına yüz yılın yalanını dile getirir ve “Ben Hamileyim” yalanını söyler. Yasak Elma’da Cansu kişiliğini canlandıran oyuncu Nilperi Şahinkaya bu bölümde diziden ayrılıyor. Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar ve Gülenay’ın paylaşımı yaptığı Yasak Elma dizisi bu akşam yeni bölümüyle seyircisiyle buluştu.

Yasak Elma 108. İzle

Her pazartesi Fox TV ekranlarında saat 20.00’de yeni bölümleriyle ekranlara gelen Yasak Elma dizisi 26 Nisan Pazartesi akşamı da 108. bölümüyle seyircileri ekranları başına kilitlemeyi başardı. Dizinin yayına giren yeni bölümünde yine ihtiras ve kıskançlıklar ön plandaydı.

Yıldız, Çağatay’ı kaybedeceğini anlayarak son bir oyun daha oynamaya karar verir ve bu kez şansı onunla birlikte olur. Ender, Kaya ile arasını düzeltmek için uğraşırken, bir taraftan da ondan şüphe duyar.

Bütün kapılar sıra sıra Cansu’nun yüzüne kapandığında Cansu çareyi büyük intikam planı yapmakta bulmuştur ve Ali’nin davetini basmaya karar verir. Elinde silah ile daveti basan Cansu rastgele ateş saçmaya başlar ve birisini bu esnada öldürür. Bir kişiyi öldüren ve bir insana de yara veren Cansu’nun akıbeti ise merak konusu oldu. 

Nilperi Şahinkaya Şoku

Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar ve Gülenay’ın oynadığı Yasak Elma yeni bölümde Cansu kişiliği diziden ayrılıyor. Cansu kişiliğine hayat veren Nilperi Şahinkaya, Yasak Elma 108. bölümünde diziden ayrılma kararı aldı. Nilperi Şahinkaya’nın üstüne aldığı Cansu karakterinin yerine bir başka kadın kişiliğin diziye katılıp katılmayacağı ise halen belli değil.

Yasak Elma 109. Bölüm Fragmanı İzle

Yasak Elma 26 Nisan Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında saat 20.00’de 108. bölümüyle yayınlandı. Her bölümde olduğu gibi bu bölümde seyredenleri ekranları başına kilitlemeyi başaran Yasak Elma dizisi bu akşamda seyircileri ekranları başında adeta büyüledi. Yasak Elma dizisinin sona ermesinin ardından diziyi yakında zamandan ve alakayla takip eden seyirciler gelecek hafta dizide neler yaşanacağını merak etmeye başladı. 

Dizinin yeni bölümünde neler bulunacağını merak eden seyirciler Yasak Elma 109. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? sorusuna yanıt aramaya başladı. Lakin halen Yasak Elma 109. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayına girdiğinda bu sayfadan sizlerle sunacağız. Lütfen takipte kalın…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün