Diziler

Yasak Elma Asuman Ölüyor Mu? Melisa Doğu Diziye Veda Mı Edecek?

Yasak Elma Asuman Ölüyor Mu? Melisa Doğu Diziye Veda Mı Edecek?, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma Asuman Ölüyor Mu? Melisa Doğu Diziye Veda Mı Edecek? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma Asuman Ölüyor Mu? Melisa Doğu Diziye Veda Mı Edecek? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma Asuman Ölüyor Mu? Melisa Doğu Diziye Veda Mı Edecek?

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam , Nesrin Cavadzade , Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay’ın paylaşımı yaptığı Yasak Elma’da entrikalar tüm hızıyla sürdürmekte. Yayınlanan 108. bölüm fragmanı kafaları karıştırarak olay oldu. Nilperi Şahinkaya’nın oynadığı Cansu kişiliğinin  elinde silahla partiyi basması ve ateş etmesi heyacanları artırdı. Peki Yasak Elma’da kim ölecek? Diziye veda eden isim kim?

Yasak Elma’da Barış Kılıç’ın diziye yeniden dönmesi ile tamamen senaryo değiştirildi. Yasak Elma seyircileri Ender ve Kaya ikilisini tekrar bir arada görmek istedi ve yapım sürpriz yaparak Barış Kılıç’ı tekrar diziye dahil ettti. Böylelikle EnKay aşkı yeniden ekranlara gelecek. Lakin  Yasak Elma’da 4. sezonunda müdahil olan Nilperi Şahinkaya’nın canlandırdğı  Cansu kişiliği ise bu akşam yayına girecek olan yeni bölümde bir kişiyi öldürerek diziye elveda diyecek. 

Cansu Kimi Öldürecek?

Yayınlanan fragmanda; Cansu’bir kişiyi öldürüyor ve bir kişi yaralıyor.  Bu isimlerin Asuman ve Ender olduğu düşünülüyor. Yıldız’ı vurmak isteyen Cansu annesini vuruyor. Asuman’ın Yıldız’ın önüne atladığı ve kızının yaşamını kurtararak kendisinin öldüğü öne sürülüyor. Böylelikle diziye veda eden ismin Melisa Doğu olduğu söyleniyor. Yaralanan birinin ise Ender olduğu ve  bu durumun Kaya’nın ve Ender’in yeniden yakınlaşmasına neden bulunacağı düşünülüyor. Çağatay ile boşanma aşamasına gelen Yıldız’ın evliliğini kurtarmak için hamile olduğu yalanını dile getirdiği görülüyor. Böylelikle Yıldız bu hamlesi ile boşanma durumunundan şuan için kurtuluyor.

Yasak Elma’da Nilperi Şahinkaya ile birlikte kimin veda edeceği yayına girecek olan 108. bölümde belli olacak. Yasak Elma yeni bölümü ile bu akşam saat 20:00’de Fox Tv’de…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün