Diziler

Yasak Elma Cansu Diziden Ayrıldı mı Neden Yok? Geri Gelecek mi?

Yasak Elma Cansu Diziden Ayrıldı mı Neden Yok? Geri Gelecek mi?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Yasak Elma Cansu Diziden Ayrıldı mı Neden Yok? Geri Gelecek mi?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Yasak Elma Cansu Diziden Ayrıldı mı Neden Yok? Geri Gelecek mi? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Yasak Elma Cansu Diziden Ayrıldı mı Neden Yok? Geri Gelecek mi?

Med yapım imzalı Yasak Elma Dizisi 4. sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle hâlâ zirvede ki yerini korumaya devam ediyordir. Hepimizin bildiği gibi her Pazartesi Fox Tv de ekranlara gelen Yasak Elma dizisine 93. bölümde Cansu kişiliği dahil olmuştu. Aldığı reytinglerle her hafta adından çok fazla söz ettiren Yasak Elma dizisine yeni katılan Cansu kişiliği ne kadar kötü bir karakter olsa da diziye renk katan isimlerden biridir. Önümüzde ki bölüm, surpirz bir biçimde Cansu kişiliğinin Yasak Elma dizisinden ayrılacağı duyulmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Yasak Elma dizisinde bulunan Cansu kişiliğinin neden diziden ayrıldığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

Yasak Elma Cansu Diziden Neden Çıktı?

Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Yasak Elma dizisine 4 sezonda katılan Cansu, kötü bir karakter olarak karşımıza çıksa da diziye renk katan isimlerden biri olmuştur. Ender ve Şahika’nın Hasan Ali’ye karşı kullanmak için İzmir’den alıp getirmeleri ile diziye müdahil olan Cansu önümüzdeki bölüm son kez seyirci karşısına çıkacaktır. Cansu elinde silahla yalıyı basacak ve bir çatışma çıkacaktır. Bu çatışmada da Cansu ölecek ve Yasak Elma dizisinden bu biçimde ayrılacaktır. Yani Cansu kişiliği Yasak Elma dizisinden senaryo gereği ayrılacaktır.

Yasak Elma Cansu Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı dizi, 19 Mart 2018 senesinde yayın yaşamına başlamıştır. Sevilerek takip edilen Yasak Elma dizisine hepimizin bildiği gibi 4. sezonda Cansu kişiliği dahil olmuştu. Cansu, dizide ki herkese düşman olmuş, onların mutsuz olması için elinden geleni yapan biridir. Bundan dolayı Cansu kişiliği seyirciler aracılığıyla hiç sevilmemiş ve diziden ayrılması istenilmiştir. Bu kadar isteğin üzerine Cansu kişiliğini diziden ayrılacağı duymuştur. Senaryoya Cansu’nun vurulup ölmesi için bir sahne eklenmiştir. Yani Cansu kişiliği 108. bölümde vurularak ölecek ve diziden bu biçimde ayrılacaktır.

Yasak Elma Cansu Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Oyuncu ekibinde bulunan Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cevadzade, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay gibi başarılı isimlerin bulunduğu Yasak Elma dizisine 4 sezonda katılmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden birisi olan Cansu kişiliğinin diziden senaryo gereği ayrılacağını yukarıda açıkladık. Izleyiciler aracılığıyla Cansu’nun tekrar diziye gelip gelmeyeceği de merak konusu olmuştur. Cansu 108. bölümde vurularak ölecek ve bu biçimde Yasak Elma dizisinden ayrılacaktır. Ölen birinin de tekrar diziye gelmesi gibi bir ihtimal olmadığı için Cansu, 108. bölümde vurularak ölecek ve tekrar dizinin oyuncu kadrosuna katılmayacaktır.

Yasak Elma Cansu Kimdir?

Hasan Ali’nin 2. eşinin yiğeni olan fakat Şahika ve Ender’in Hasan Ali’ye karşı kullanmak için karısının kızı gibi gösterdikleri Cansu, Çağatay’a aşıktır. Çağatay ve Yıldız’ın arasını bozmak için bir çok yola başvurmuş sonunda da herkes Cansu’nun gerçek yüzünü görmüştür. Bunu fark eden ve gerçekleri öğrenen Hasan Ali, Cansu’yu yalıdan kovmuştur. Cansu tekrar Çağatay’a yakın olmak için Ömer’i kullanmaya başlamıştır. Yani Cansu kişiliği, kendi istekleri ve menfaati için her şeyi yapan kötü biridir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Yasak Elma dizisinde bulunan Cansu kişiliğinin neden diziden ayrıldığını ve tekrar Yasak Elma dizisine gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün