Diziler

Yasak Elma Diana Kimdir? Selin Uzal

Yasak Elma Diana Kimdir? Selin Uzal, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Yasak Elma Diana Kimdir? Selin Uzal, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Yasak Elma Diana Kimdir? Selin Uzal ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Yasak Elma Diana Kimdir? Selin Uzal

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız. Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisi 4 sezondur Fox Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu Yasak Elma dizisi seneler geçmesine rağmen zirvedeki yerini korumaya devam ederken diziye sürpriz bir biçimde Diana kişiliği dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi Diana kimdir? Yasak Elma dizisi Diana kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Yasak Elma Dizisi Diana Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana kişiliğini, önümüzde ki bölüm seyirci karşısına çıkacaktır. Yıldız’ın oğlu, Halit Can’ın dadısı olarak karşımıza çıkacak olan Diana kişiliğinin nasıl biri olduğu ile ilgili halen bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Yasak Elma Dizisi Diana Kimdir?

Her Pazartesi Fox Tv de ekranlara gelen Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana kişiliğine güzel oyuncumuz Selin Uzal hayat vermektedir. İzleyiciler aracılığıyla Diana kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiş ve araştırılmaya başlanmıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana kişiliğine hayat veren oyuncumuz Selin Uzal’ı daha yakında zamandan tanıtacağız.

Selin Uzal

30 yaşında ki oyuncumuz 19 Temmuz 1990 senesinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Selin Uzal, Hacettepe Üniversitesi Konservatuvar bölümünden mezun olmuştur. Kamera Önü Oyunculuk eğitimi ve senaryo üzerine eğitimler alan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2010 senesinde vizyona giren Çanakkale Ruhu sinema filmiyle geçmiştir. Bugüne kadar bir çok, kısa film ve reklam filminde boy gösteren Selin Uzal kariyerinde ki asıl çıkışı ilk dizisi olan, 2015 senesinde kadrosunda bulunan bulunduğu Kiralık Aşk dizisi aracılığıyla yakalamıştır. Kamera karşısına en son 2020 senesinde, ünlü yönetmen Peter Joseph’in filmi InterReflections isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz bu sezon Yasak Elma dizisinde hayat vereceği Diana kişiliğiyle ekranlarda olacaktır.

Selin Uzal Yer Aldığı Diziler

2015-2017 – Kiralık Aşk (Derya)
2021 – Yasak Elma (Diana)

Selin Uzal Resmi İnstagram Hesabı

Tiyatroyla yakında zamandan ilgilenen ve halâ aktif olarak sahne alan oyuncumuz sosyal platformda bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından özel yaşamı ve bulunduğu işlerle alakalı sürekli olarak paylaşımda bulunan güzel oyuncumuzun instagram da 820 gönderisi ve 29 binden fazla takipçisi mevcuttur. Selin Uzal’ın resmi instagram hesabı: @selinuzal

Selin Uzal Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Selin Uzal halen evli değildir. Özel yaşamıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun önceden basına yansıyan bir sevgilisi de bulunmamaktadır. Bundan dolayı oyuncumuz Selin Uzal’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yasak Elma Dizisi Diana – Selin Uzal Kıyafetleri

Bu sezon Yasak Elma dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncu Selin Uzal güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da büyük büyük alkış alan oyuncumuzun sevenleri Selin Uzal’ın giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuzun özel yaşamında ve Yasak Elma dizisinde giydiği etek, pantolon, hırka, kazak, gömlek, elbise, kaban, mont, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka-fiyat bilgisi vererek sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza ekranların bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi olan Yasak Elma dizisine yeni katılan Diana kişiliğini ve Diana kişiliğine hayat veren oyuncumuz Selin Uzal’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün