Diziler

Yasak Elma dizisinde şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor! Hayranları isyanda!

Yasak Elma dizisinde şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor! Hayranları isyanda!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma dizisinde şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor! Hayranları isyanda! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma dizisinde şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor! Hayranları isyanda! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma dizisinde şok ayrılık! Başrol diziye veda ediyor! Hayranları isyanda!

FOX TV bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma şok ayrılık! Yayına girdiği her hafta rekorlar kıran Yasak Elma dizisinde başrol diziye veda ediyor! Yasak Elma dizisi hayranları bu ayrılık olmaz dese de Yasak Elma’da beklenmedik ayrılık gerçek oluyor! Yasak Elma başrol diziye veda ederek ayrılıyor!

Yasak Elma şok ayrılık!

Yapımcılığını Medyapım’ın üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu; başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu olduğu Yasak Elma beklenemdik ayrılık gerçekleşiyor! Bu hafta büyük sürprizlerle yeni isimler katılsa da Yasak Elma dizisi bu ayrılıkla takipçilerini kahredecek!

Yasak Elma Ender dönemi bitiyor!

FOX TV en fazla bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma Ender kişiliği ölerek diziye veda ediyor! Yasak Elma dizisi en fazla bi hayli beğeni alan kişiliği Ender ile anlaşma yenilenmedi! Yasak Elma setinden kötü bilgi geldi! Ender bi hayli beğeni alan diziye veda ediyor!

Kaya geldi Ender gider mi!

Yasak Elma takipçilerini isyana sürükleyen haber de burada! En çok bi hayli beğeni alan çift Kaya ve Ender olduğu bilinmektedu. Bu hafta Yasak Elma dizisine geri dönen barış Kılıç gelmesiyle Ender ve Kaya yakınlaşması izlenecekti fakat kısa süreli izlenecek! Yasak Elma dizisi Ender diziye elveda diyecek!

Şevval Sam neden veda etti?

Yasak Elma hayranları Şevval Sam diziye neden veda ettiğini inceliyor. Özellikle geçtiğimiz yıl birden çok olay yaşansa da diziye devam eden Şevval Sam anlaşma yenilemedi. Şevval Sam dizi setlerinden sıkıldığı için dizilere ara verme kararı aldı! Çok bi hayli beğeni alan isim Şevval Sam gidişi Yasak Elma’da nasıl bir reyting kaybı olacak merak ediliyor!

Yasak Elma yeni sezon onayını aldı!

Her hafta rekorlar kıran Yasak Elma yeni sezon onayı da aldı! Şevval Sam ayrılığı yeni sezon da çok üzecek olsa da çiçeği burnunda bomba transferle Yasak Elma yoluna devam edecek. Şevval Sam gidişi sonrası ses getirecek üst düzey bir oyuncunun kadroya katılacağı bilgisine ulaşıldı!

Yasak Elma sezon final tarihi belirlendi!

Ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma 112. bölümde sezon finali yaparak ekran macerasını tamamlayacak. Şu anda 105 bölüm ekrana gelen dizi 7 bölüm daha ekranlarda olarak sezon finali yapacak ve ekran macerasını tamamlayacak!

Yasak Elma hayranları Ender kişiliğinin gitmemesi için şimdiden kampanyalar düzenliyor. Lakin Şevval Sam kararının net olduğu ve Yasak Elma’dan çıkacağı bilgisine ulaşıldı.

ilan365.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün