Diziler

Yasak Elma final öncesi bomba transfer! Sürpriz isim kadroya katıldı!

Yasak Elma final öncesi bomba transfer! Sürpriz isim kadroya katıldı!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma final öncesi bomba transfer! Sürpriz isim kadroya katıldı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma final öncesi bomba transfer! Sürpriz isim kadroya katıldı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma final öncesi bomba transfer! Sürpriz isim kadroya katıldı!

Pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisine sürpriz transfer! Her hafta ekranlarda çok bi hayli beğeni alan dizi olan Yasak Elma takipçilerini bu hafta üzmüştü! Finale doğru giderken Yasak Elma dizisinden sürpriz bir hamle geldi! Yasak Elma dizisine bomba transfer!

Yasak Elma taze kan!

Yayına girdiği pazartesi akşamları gün birincisi dahi olan fakat apar topar final haberiyle takipçilerini kahreden Yasak Elma dizisine sürpriz transfer geldi! Yasak Elma çıkan oyuncular sonrası katılan sürpriz isimle adeta kartlar yeniden dağıtılıyor!

Yasak Elma Hülya Diken katıldı!

Yapımcılığını Medyapım’ın üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, başrollerini; Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu olduğu Yasak Elma dizisine Hülya Diken katıldı! pazartesi akşamları yayına giren dizide Hülya Diken bomba bir kişiliği hayat verecek.

Hülya Diken kimdir?

1992 doğumlu güzel oyuncu Hülya Diken, Samsun şehir tiyatrolarında görev aldıktan sonra, Adını Sen Koy, O Hayat Benim ve Güneşin Kızları gibi dizilerde oynadı. En son Payitaht Abdülhamid dizisinde Clara kişiliğiyle büyüledi. Hülya diken şu aralar Yasak Elma dizisine katıldı!

Yasak Elma ne zaman final yapıyor?

Yayına girdiği pazartesi akşamları Çukur, Maraşlı ve Uyanış Büyük Selçuklu dizileriyle reyting yarışına giren ve genelde kazanan Yasak Elma dizisi ani bir kararla final yapıyor! Yasak Elma final tarihi için son 5 bölüm belirlendi! Pazartesi akşamı üzücü bir ayrılık sonrası Yasak Elma final yaparak ekran macerasını tamamlayacak!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün