Diziler

Yasak Elma Hayranlarına Müjde! Final Değil Sezon Finali Yapıyor!

Yasak Elma Hayranlarına Müjde! Final Değil Sezon Finali Yapıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma Hayranlarına Müjde! Final Değil Sezon Finali Yapıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma Hayranlarına Müjde! Final Değil Sezon Finali Yapıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma Hayranlarına Müjde! Final Değil Sezon Finali Yapıyor!

Med Yapım imzalı, başrollerini Eda Ece, Şevval Sam , Nesrin Cavadzade , Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay’ın paylaşımı yaptığı Yasak Elma’da entrikalar tüm hızıyla sürdürmekte. Dizinin hayranlarına müjdeli bilgi geldi. Yapım final kararından dönerek sezon finali yapılmasına karar verdi!

Final Değil Sezon Finali!

Yasak Elma’nın hayranlarına sevindiren bilgi geldi. Final değil sezon finali  yapacağı bilgisine ulaşıldı.

 Yayınlanan son bölümde (108) Nilperi Şahinkaya’nın oynadığı Cansu kişiliğinin  elinde silahla partiyi basması ve ateş etmesi heyacanları artırdı. Peki Yasak Elma’da kim ölecek? Diziye veda eden isim kim olacak?

Şahika Ölüyor!

3 Mayıs Pazartesi 109. yeni bölümü ile ekranda yayınlanacak Yasak Elma’da üzen veda yaşanacak. Şahika kişiliğini canlandıran Nesrin Cavadzade ve Cansu kişiliğini canlandıran Nilperi Şahinkaya diziye elveda diyecek. 

Sezon Finali Ne Zaman?

10 Mayıs Pazartesi 110. bölümü ile Yasak Elma sezon finali yaparak ekranlara ara verecek. 5. sezonu ile Eylül ayında yeni bölümleri ile devam edecek.
 

Yayınlanma Zamanı: 29 Nisan 2021, 23:06

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün