Diziler

Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu gün doğdu! Aşkın Tarifi ve Maraşlı bitti!

Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu gün dünyaya geldi! Aşkın Tarifi ve Maraşlı bitti!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu gün dünyaya geldi! Aşkın Tarifi ve Maraşlı bitti! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu gün dünyaya geldi! Aşkın Tarifi ve Maraşlı bitti! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu gün dünyaya geldi! Aşkın Tarifi ve Maraşlı bitti!

Maraşlı Final kararında Serenay Sarıkaya sürprizi! Alina Boz tekten harcandı

Maraşlı Final kararında Serenay Sarıkaya sürprizi! Alina Boz tekten harcandı

Sezon başında Maraşlı, Sefirin Kızı, Uyanış Büyük Selçuklu, Yasak Elma ve Çukur gibi reyting rekorları kıran diziyle başlayan pazartesi günleri Kağıt Ev ve Aşkın Tarifi dizileriyle rekor kırmıştı. Lakin pazartesi gelen haberler Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu gün dünyaya geldirdu.

Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu kazandı!

Pazartesi akşamları Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu olmadığı gün Kağıt Ev ve Çukur final yaptı. İki büyük dizi olmadığı gün Aşkın Tarifi ve Maraşlı alacağı reyting herşeye bedeldi. Özellikle gelecek sezon reytingleri erken final yapan diziler için kötü olabiliyor. Lakin ne Maraşlı ve Aşkın Tarifi pazartesi reyting listesinde yüz güldürmedi. Çukur’un olmayacağı pazartesi tüm reytingler Yasak Elma ve Uyanış Büyük Selçuklu dizine kaldı.

Aşkın Tarifi tutmadı, erken biter..

Aşkın Tarifi 1. bölüm reytingleri sınıfta kaldı. 3 reytingi geçemeyen dizi total ab ve abc 10 sıralarda yer aldı. Yasak elma ve Uyanış yokken bu reytingleri alan Aşkın Tarifi Eylül’ü görme ihtimali yok. Aşkın Tarafi 3-5 bölüm yayınlanarak ekran macerasını tamamlar ve biter.

Maraşlı yine olmadı!

Masumiyet, Uyanış ve Yasak Elma olmadığı günde Maraşlı yine sınıfta kaldı. Hikayeyi değiştiren MAraşlı dizisine ATV birden çok şans veriyor fakat Maraşlı hemen hemen Aşkın Tarifi ile aynı reytingleri aldı. Maraşlı dizisinde ümidi olan kimsenin ümidi kalmadı. Maraşlı belirlendiği gibi Temmuzun ikinci haftası final yapacak.

Üç Kuruş gelecek..

İçerde ve Çukur hayranları pazartesi günü yine dizisi olacak. Üç Kuruş dizisi muhteşem kadrosuyla yine pazartesi gelecek. Sefirin Kızı, Maraşlı, Aşkın Tarifi, Kağıt Ev ve Masumiyet gibi dizilerin sonu olan pazartesi günü yine dizi koyan yanacak. Çünkü Yasak ELma ve Uyanış Büyük Selçuklu reyting rekorları kırıyor. Bunun yanına Çukur yerine Üç Kuruş dizisi de gelecek ve reyting 3 dizi gelecek.

Sezon finali yapan Yasak Elma ve Uyanış Selçuklu dizisi yine en fazla kazanan yapım oldu. Uyanış için Barış Arduç’lu bir risk olsa da yine tutması kesin gözüyle bakılıyor. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün