Diziler

Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir? (Burak Ali Özkan)

Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir? (Burak Ali Özkan), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir? (Burak Ali Özkan), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir? (Burak Ali Özkan) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Yasak Elma Yeni Halit Can Kimdir? (Burak Ali Özkan)

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Yasak Elma dizisine yeni katılan Halit Can kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuzu yakında zamandan tanıtacağız. Med yapım imzalı Yasak Elma dizisi her Pazartesi Fox Tv ekranların da seyirci karşısına çıkmaktadır. Aldığı reytinglerle zirvede olan Yasak Elma dizisi hepimizin bildiği gibi 5 yıllık bir zaman atlaması yaşamıştır. Bu zaman atlasından sonra Yasak Elma dizisinin çocuk yıldızı Halit Can da değişmiş ve yerine başka bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Yasak Elma dizisi Halit Can Kimdir? Yasak Elma dizisi Halit Can kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Yasak Elma Dizisi Halit Can Karakteri Kimdir?

Dizide yaşanan zaman atlamasından sonra 6 yaşına giren Halit Can, annesi olarak Cansu’yu ve babası olarakta Çağatay’ı bilmektedir. Yıldız’ı hiç tanımayan ve olaylardan habersiz olan Halit Can, resim çizmeyi, oyun oynamayı çok sever. İlk okul öğrencisi olan Halit Can, Yıldız’la ilk karşılaşmasında çok korkmuştur ve gerçek annesini bir yabancı olarak bilmektedir.

Yasak Elma Dizisi Halit Can Kimdir?

FoxTv’nin bi hayli beğeni alan dizilerinden birisi olan Yasak Elma dizisinde yaşanan zaman atamasından sonra yeni Halit Can’a çocuk yıldız, Burak Ali Özkan hayat vermektedir. Bizde siz değerli okurlarımız için çocuk yıldızımız Burak Ali Özkan’ı yakında zamandan tanıtacağız ve Burak Ali Özkan Kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.

Burak Ali Özkan Kimdir?

Henüz 8 yaşındaki çocuk yıldızımız Burak Ali Özkan, ilk okulda öğrenim görmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2018 senesinde, Bingo’nun reklam filmiyle geçmiş ve ertesi yılda, Eti Sütburger, Ziraat Katılım ve Aptamil Devam Sütü reklam filmlerinde yer almıştır. 2020 senesinde Götür isimli bir kısa filmde oynayan ve Lc Waikiki Kışa Hazırlık, İstikbal reklam filmlerinde bulunan Burak Ali Özkan, bir önceki günlerde Hekimoğlu dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı. Bu sezon Pınar Beyaz reklam filminde de boy gösteren çocuk oyuncumuzun bulunduğu ilk profosyonel dizisi ise Hekimoğlu’dur. Leyla Şirin ajansına bağlı olarak çalışan 8 yaşında ki çocuk oyuncumuz bu sezon ise Yasak Elma dizisiyle Fox Tv ekranlarında olacaktır.

Burak Ali Özkan Yer Aldığı Diziler

2021 – Hekimoğlu (Barış)
2021 – Yasak Elma (Halit Can)

Burak Ali Özkan Resmi İnstagram Hesabı

Daha önce birden çok reklam filminde bulunan çocuk yıldızımız sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından bulunduğu işlerle ve özel yaşamıyla alakalı sürekli olarak paylaşım yapan çocuk yıldızımızın yaşından dolayı instagram hesabını babası kullanmaktadır. Instagramda 842 gönderisi ve 8 binden fazla takipçisi bulunan Burak Ali Özkan’ın resmi instagram hesabı: @burakali.bugra

Yasak Elma Dizisi Halit Can – Burak Ali Özkan Kıyafetleri

8 yaşında olmasına rağmen bu güne kadar bir çok çalışmada boy gösteren oyuncumuzun, özellikle çocuk takipçileri giydiği kıyafetleri de merak etmektedir. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde çocukların ve ebeveynlerin merakla araştırdığı oyuncumuzun özel yaşamında ve Yasak Elma dizisinde giydiği pantalon, kazak, hırka, yelek, gömlek, mont, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan paylaşıyor bulunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Yasak Elma dizisine yeni katılan Halit Can kişiliğini ve bu karaktere hayat veren çocuk oyuncu Burak Ali Özkan’ı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün