Diziler

Yasak Elma Yeni Kadın Oyuncu Ege Kökenli Kimdir? Sevgilisi

Yasak Elma Yeni Kadın Oyuncu Ege Kökenli Kimdir? Sevgilisi, Dizi haberleri kategorimizde Yasak Elma Yeni Kadın Oyuncu Ege Kökenli Kimdir? Sevgilisi ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma Yeni Kadın Oyuncu Ege Kökenli Kimdir? Sevgilisi sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Yasak Elma Yeni Kadın Oyuncu Ege Kökenli Kimdir? Sevgilisi

Yasak Elma Yeni Kadın Oyuncu Ege Kökenli Kimdir? Sevgilisi

Fox tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma’ya bir güzel daha dahil oldu, yeni katılan kadın oyuncu Ege Kökenli kimdir? nerelidir kaç yaşındadır, sevgilisi var mı? önceden hangi diziler de oynadı? Yeni katılan oyuncu Ege Kökenli fotoğrafları yazımız ile sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Fox tv de yayına giren ve geçtiğimiz haftada diziye müdahil olan Nesrin Cavadzade den sonra bu haftada diziye Ege Kökenli katılıyor. 1993 doğumlu olan 27 yaşındaki genç oyuncu Ege hanım, Kırıklareli doğumlu, Fox Tv deki Yasak Elma dizisine çok yakışacağından hiç şüphemiz olmayan Ege Kökenlinin önceden yer aldığı dizilerin içinde en fazla biz onu Güneşin Kızlarından Melisa olarak hafızalarımıza kazınmıştı.

Ege Kökenli önceden En kaliteli Arkadaşım dizisinde Ece, Anadolu Kaplanı Dizisinde Gizem, Öğretmen Kemal dizisinde Peri, Yahşi Cazibe Dizisinde Itır, Çalıkuşu dizisinde Mari, Çiçek Dizisinde Defne, Asla Vazgeçmem dizisinde Yaren, Kalp Atışı dizisinde Bahar olarak ekranlarda görmüştük.

 

Yasak Elma Güzel Oyuncu Ege Fotoğrafları

Yasak Elma’nın Yeni Kadın Oyuncusu Ege Kökenli İnstagram Hesabı:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu