Diziler

Yasak Elma’da Başrol Kalmadı! Yeni Sezonda 3 Ayrılık Birden!

Yasak Elma’da Başrol Kalmadı! Yeni Sezonda 3 Ayrılık Birden!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma’da Başrol Kalmadı! Yeni Sezonda 3 Ayrılık Birden! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma’da Başrol Kalmadı! Yeni Sezonda 3 Ayrılık Birden! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma’da Başrol Kalmadı! Yeni Sezonda 3 Ayrılık Birden!

Fox Tv’nin Pazartesi akşamlarının bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma sezon finali yaptı ama ayrılıklar sürdürmekte!

Eda Ece ve Şevval Sam’ın başrolünde olduğu Yasak Elma dizisinde bu sezon ayrılık sezonu olmuştu. Sezon finali yapıldı fakat ayrılıklar bitmedi. Her hafta bir isim daha diziden ayrılıyor. Böyle giderse dizide kimse kalmayacak.

Yıldız, Şahika, Ender, Hasan Ali, Zehra gibi fenomen karakterlere sahip olan Yasak Elma’da üzen ayrılıkların haberleri sürdürmekte. Dizide bu sezon ortasında dizinin ana karakterleri olan Halit Argun, Kaya ve Kerim diziden ani bir biçimde gönderilmişti. Özellikle Halit kişiliğinin ölümü yani Talat Bulut’un diziden ayrılması büyük bir şaşkınlık yaratmıştı.

Dizide dahası olmaz derken bir inanılmayan ayrılık daha gerçekleşmişti. Dizinin fenomen karkateri Şahika ani bir biçimde ölerek diziye veda etmişti. Nesrin Cavadzade’nin diziden kovulması büyük tepki almıştı. Dizinin hayranları Şahika’sız bir Yasak Elma olmaz diyerek tepki göstermişti.

Lakin dizide ayrılıklar bitmiyor. Sezon finaline giren Yasak Elma’da ayrılıklar hala sürdürmekte. Nerdeyse her hafta bir isim daha dizden ayrıldığını açıklıyor.

Daha geçen ay yeni sezonda ayrılıklar açıklanmıştı. Onlardan biri diziye yeniden giren ve takipçilerini sevindiren Barış Kılıç olmuştu. Dizinin Kaya’sının kavuşması kısa sürdü. Barış Kılıç yeni sezonda dizide yer almayacağını açıklamıştı. Onun üzerine bunun bunun yanında dizinin renkli fenomen karakterlerinden Zehra karkterine kayat veren Şafak Pakdemir’de diziden ayrılacağı açıklanmıştı.

Ayrılıklar bitmiyor!

Yasak Elma sezon finalinde Hasan Ali’nin evinde bir patlama meydana gelmişti. Patlamada Yıldız, Ender ve Hasan Ali Bey olduğu görülüyordu. Kim ölecek derken bir isimin daha ayrılık haberi geldi. Peki kim ölecek?

YILDIZ

Yıldız kişiliğine hayat veren Eda Ece’nin diziden ayrılacağı konuşulmuştu. Patlamada Yıldız’ın öleceği merak konusuyken halen Eda Ece’den ayrılık haberi gelmedi.

ENDER

Ender kişiliğine hayat veren Şevval Sam’ın ayrılık haberleri kuvvetlenmişti. Şevval Sam’ın müzik kariyerine sevgilisi ile birlikte yeniden yoğunlaşmak istediği ve yeni projeleri olduğu öğrenilmişti. Lakin şuan için Şevval Sam cephesinden de ayrılık haberi gelmedi.

HASAN ALİ

Diziye bu sezon müdahil olan Berk Oktay, Güleyanay Kalkan ve Erdal Özyağcılar’dan kara bilgi geldi. Hasan Ali Başkan kişiliği ile diziye renk katan Erdal Özyağcılar’da diziden ayrılıyor! Dizide canlandırıdığı Hasan Ali Başkan kişiliği ile çok bi hayli beğeni alan Erdal Özyağcılar’ın ayrılık nedeni ile ilgili ise net bir açıklama yapılmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün