Diziler

Yasak Elma’nın Final Yapıyor Olmasına İzleyicilerden Büyük Tepki! Yasak Elma Devam Etsin!

Yasak Elma’nın Final Yapıyor Olmasına İzleyicilerden Büyük Tepki! Yasak Elma Devam Etsin!, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma’nın Final Yapıyor Olmasına İzleyicilerden Büyük Tepki! Yasak Elma Devam Etsin! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma’nın Final Yapıyor Olmasına İzleyicilerden Büyük Tepki! Yasak Elma Devam Etsin! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma’nın Final Yapıyor Olmasına İzleyicilerden Büyük Tepki! Yasak Elma Devam Etsin!

Fox Tv ekranlarında 4 sezondur her pazartesi seyirci ile buluşan başrollerinde Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Şevvam Sam ve kadrosunda bulunan birbirinden tecrübeli oyuncuların olduğu Yasak Elma dizisi 5. sezon onayını alarak yoluna devam edecekti. Lakin son gelen bilgilere göre; yapımın final kararı almayı düşünmeye başladığı bilgisine ulaşıldı. Bu karar değişikliğinin en büyük nedeni ise başrol oyuncularından kaynaklı olduğu ileri sürüldü. Özellikle Şevval Sam’ın artık yer almak istemeyip  kariyerinde şu dönem için oyunculuğa değil müziğe ağırlık vermesinden kaynaklı olduğu kulislerde konuşulmaya başlandı. Aynı biçimde Nesrin Cavadzade ile Eda Ece’ninde yeni sezona sıcak bakmadığı gelen bilgiler içinde yer alıyor. Bu nedenle Yasak Elma’nın Haziran ayında ekranlara veda etmesi amaçlanıyor. 

Yasak Elma Devam Etsin!

Yasak Elma’nın bu ani karar değişikliğini duyan dizi takipçileri ise bu durum karşısında büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Dizinin devam etmesini isteyen seyirciler Twitter’da yapımın bu kararından dönmesini isteyerek Yasak Elma Devam Etsin etiketi ile tweet atmaya başladı.

Yasak Elma severler öncedende Kaya kişiliğini canlandıran Barış Kılıç’ın diziye yeniden dönmesini istemiş ve başarılı olmuşlardı. Yapım dizinin takipçilerini sevindirerek Barış Kılıç’ı yeniden diziye dahil etti. Şevvam Sam’ın oynadığı Ender kişiliği ile Kaya ( “EnKay”) aşkının devam etmelerini istemişti. Dizinin ilerleyen bölümlerinde ise bu durum yaşanacak.

Dizi severler bu gelişmeden sonra Yasak Elma’nın devam etmesi için elinden gelmeyi yapmaya sürdürmekte fakat bu sefer yapım nasıl bir hamle yapacak merak konusu oldu. Bakalım Med Yapım bu seferde hayranları dinleyecek mi? 

Yayınlanma Zamanı: 26 Nisan 2021, 20:49

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün