Diziler

Yasak Elma’ya Şahika’nın Yerine Bomba İsim Geliyor! Yer Yerinden Oynayacak! Aslıhan Gürbüz ve …

Yasak Elma’ya Şahika’nın Yerine Bomba İsim Geliyor! Yer Yerinden Oynayacak! Aslıhan Gürbüz ve …, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak Elma’ya Şahika’nın Yerine Bomba İsim Geliyor! Yer Yerinden Oynayacak! Aslıhan Gürbüz ve … ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak Elma’ya Şahika’nın Yerine Bomba İsim Geliyor! Yer Yerinden Oynayacak! Aslıhan Gürbüz ve … sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak Elma’ya Şahika’nın Yerine Bomba İsim Geliyor! Yer Yerinden Oynayacak! Aslıhan Gürbüz ve …

Fox Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Yasak Elma’da dizinin fenomen kişiliği Şahika’nın ölümü hala olağanüstü geliyor. Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılmasına tepkile büyüyor. Med Yapım ise bu tepkileri unutturmak için diziye çok konuşulacak bir ismi dahil etmeyi planlıyor. Söylenene göre teklif gitti bile!

Kimse Yasak Elma’da Şahika’nın ayrılacağına ihtimal vermedi. Lakin Nesrin Cavadzade’nin diziden gönderilme sebebi olarak eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile kavgası ortaya çıkınca Şahika kişiliği gerçekten diziden çıktı düşüncesine artık inanıldı. Dün yayına giren bölümde ise Şahika’nın alelacele diziden çıkarılması tepkilere yol açtı. Tabi hala bazı seyirciler Şahika’nın geri geleceğini tüm bunların bir oyun olduğunu savunuyor. Buna gerekçe olarak ise Nesrin Cavadzade’nin “Sürprizlere hazır olun” postunu gösteriyor. Lakin Eda Ece’nin konuyla paylaşımı ve Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade’nin artık birlikte paylaşım yapmaması tartışmanın gerçekten olduğu iddialarını kuvvetlendirdi.

Şahika’sız bir Yasak Elma olmaz diyen seyirciler Nesrin Cavadzade’nin diziden haksız bir biçimde gönderilmesine tepkilerini sürdürüyor. Lakin Fatih Aksoy bu tepkileri dindirmek için bomba bir kozunu oynamaya hazırlanıyor.

ÇOK KONUŞULACAK İSİM!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde oynadığı Merve Aksak kişiliği ile büyük bir hayran kitlesi yaratan ve son kez da Kırmızı Oda dizisinde bulunan Aslıhan Gürbüz Yasak Elma’veyahil oluyor. Şahika’nın gidişine tepkileri unutturmak için Aslıhan Gürbüz’ün Merve Aksak kişiliğini hatırlattıracak fakat bir o kadar da değişik bir tarz ile diziye dahil edileceği konuşulmakta. Bu transfer ile Nesrin Cavadzade’nin ayrılığına gelen tepkilerin unutulması bekleniyor. 

NESRİN CAVADZADE’YE VEDA MESAJI PAYLAŞMADILAR

Dün yayına giren bölüm öncesi Nesrin Cavadzade’nin ayrılığı için Berk Oktay ve Gülenay Kalkan, Cavadzade ile fotoğraflarını paylaşarak dostlarına veda mesajı yayınlarken, Eda Ece, Şevval Sam ve Barış Kılıç’ın herhangi bir paylaşım yapmaması dikkatlerden kaçmadı. 

Nesrin Cavadzade ise dün yaptığı paylaşımda “Tek gerçek göz yaşı döken” yazarak cenaze sahnesinde dizideki şoförü Hayati’yi paylaşması dikkatlerden kaçmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün