Bilgi

Yasak ne zaman başlıyor? Özel Araçla şehirler arası yolculuk yasak mı?

Yasak ne zaman başlıyor? Özel Araçla şehirler arası yolculuk yasak mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Yasak ne zaman başlıyor? Özel Araçla şehirler arası yolculuk yasak mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yasak ne zaman başlıyor? Özel Araçla şehirler arası yolculuk yasak mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yasak ne zaman başlıyor? Özel Araçla şehirler arası yolculuk yasak mı?

Yasak ne zaman başlıyor? Türkiye tam kapanma geçmeye gün sayıyor. Peki Yasak ne zaman başlıyor? Yasak başlama tarihi ne zaman? Tam Kapanma yasaklarıyla Özel araçla şehirler arası yolculuk yasak mı? Şehirler arası yolculuk özel arabamla yapabilir miyim?

Yasak ne zaman başlıyor?

Tüm Türkiye’de uygulanacak 18 gün tam kapanma yasakları ne zaman başlıyor sorusu merak ediliyor! Sizler için Tam Kapanma Yasak tarihlerini bir araya getirdik! İşte 18 gün sürecek Tam Kapanma yasakları başlama tarihi?

Yasaklar ne zaman başlıyor?

18 Günlük tam kapanma 29 Nisan 2021 perşembe günü 19:00 itibariyle uygulanacak. Bu seferki Yasaklar 29 Nisan 2021 perşembe günü başlıyor. İlk yasak günü 30 Nisan cuma günü uygulanacak!

18 günlük tam kapanma Özel Araçla şehirler arası yolculuk yasak mı?

29 Nisan perşembe günü 19:00 itibariyle Özel araçla Şehirler arası yolculuk yapmak yasak. Özel araçla izinsiz şehirler arası yolculuk yapanmayacak. Lakin vatandaşların akıllarında bir başka soru otobüsle yolculuk serbest mi?

18 Günlük tam Kapanma otobüs yolculuğu serbest mi?

18 günlük tam kapanma da Şehirler arası otobüs ile yolculuk yapmak serbest. Lakin özel araçla seyahet etmek yasak. Vatandaşlar otobüslerinde yasaklanmasını bekledi fakat halen yasaklanmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün