Biyografi

Yavuz Selim Demirağ Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Yavuz Selim Demirağ kimdir?, Yavuz Selim Demirağ kaç yaşında?, Yavuz Selim Demirağ evi nerede?, Yavuz Selim Demirağ nerelidir? Yavuz Selim Demirağ ev adresi?, Yavuz Selim Demirağ kaç yaşında?, Yavuz Selim Demirağ nerede oturuyor?, Yavuz Selim Demirağ nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Yavuz Selim Demirağ hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 15.Ocak.1958 senesinde doğan Yavuz Selim Demirağ şu an için 63 yaşında ve Oğlak burcundandır. Yavuz Selim Demirağ doğum yeri ise Kayseri olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise YazarGazeteci olarak devam ettirmektedir.

Yavuz Selim Demirağ Kimdir? – Yavuz Selim Demirağ Evi Nerede? – Yavuz Selim Demirağ Nerede Oturuyor?

Yavuz Selim Demirağ Kimdir?, evi nerede?

Yavuz Selim Demirağ, Yeniçağ gazetesi yazarı olarak görev yapmaktadır.

Yavuz Selim Demirağ, 15 Ocak 1958 tarihinde Kayseri’de doğmuştur. Annesinin adı Yeter Demirdağ’dır. İlkokul ve ortaokulu ve liseyi Kayseri’de okudu. 1978 senesinde Kuleli Askeri lisesi’ne girdi. Bu okuldan mezun olduktan sonra Kara Harp Okulu‘na girdi. 1985 senesinde Kara Harp Okulu’ndan atıldı.

1985 senesinden sonra okul senelerında yaşadıkları ve çevre gözlemleri onu gazeteci olma yolunda ilham verdi. Daha sonra Gazeteci oldu. Pek çok hususta araştırma yaptı.

Yavuz Selim Demirağ, Yeniçağ gazetesi yazarı olarak görev yapmaktadır.

Yavuz Selim Demirağ, Emel Demirdağ ile evlidir. Çocukları mevcuttur.

Yazar Yavuz Selim Demirağ, “İmamların Öcü – Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Cemaat Yapılanması” isimli kitabında Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar‘dan da söz ediyor.

Kitapları :
2019 – Fetullah’a Selam Kumpasa Devam
2016 – İmamların Öcü ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Cemaat Yapılanması
2012 – Digital Terör -TSK’ya İndirilen Balyoz
2011 – Teğmen Çelebi
2009 – Darbe ve İnfaz

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu