Bilgi

Yaz Dizileri Bomba Gibi Geliyor! İşte 2021 Yaz Dizileri!

Yaz Dizileri Bomba Gibi Geliyor! İşte 2021 Yaz Dizileri!, arayışı içine giren okurlarımız için Yaz Dizileri Bomba Gibi Geliyor! İşte 2021 Yaz Dizileri! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yaz Dizileri Bomba Gibi Geliyor! İşte 2021 Yaz Dizileri! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yaz Dizileri Bomba Gibi Geliyor! İşte 2021 Yaz Dizileri!

Sezon sonuna doğru gelinirken diziler birer birer final yapmaya başladı. Birçok dizinin final yapmasının ardından ise yerlerini hızla yeni dizileri almaya hazırlanıyor.

Yaz dizileri ekranlarda yer almak için geri sayıma başladı!  İşte 2021 yılı yaz dizileri:

1)Camtavanlar / Show TV

OJO Pictures imzalı,  Camtavanlar dizisinde Kubilay Aka ile Bensu Soral ikilisi buluşuyor. Show Tv ekranlarında yayına girecek bu dizide restoran sahibi bir adam ile genç bir kadının  aşk hikayesi konu ediniliyor. Senaryo Meriç Acemi aracılığıyla kaleme alınırken,  yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk oturuyor.

Kubilay Aka restaurant sahibi Cem kişiliğine, Bensu Soral ise Leyla kişiliğine hayat verecektir. Romantik komedi türündeki dizide ikilinin aşkları gözler önüne serilecektir. Aynı zamanda yemek kültürüne değinilecektir.

2)Aşkın Tarifi / Kanal D

NTC medya imzalı, Aşkın Tarifi dizisinde; Kadir Doğulu başrolde yer alıyor.  Gaziantepli, Fransız yemeklerinde usta olan bir karaktere hayat verecek.

Yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstüne aldığı Aşkın Tarifi dizisinin, yönetmen koltuğunda Deniz Koloş oturuyor. Senaryosunu Doruk Erengül ve Leyla Oter  aracılığıyla kaleme alınıyor. Bu dizinin konusu da yemek üzerinedir.

Yemek programları ekranlardaki yerini korurken yemek dizilerinin nasıl bulunacağı merakla bekleniyor. İki yapımında bi hayli kuvvetli olduğu görülüyor.

3)Kazara Aşk / Star TV

Star TV ekranlarında yayına girecek Kazara Aşk dizisinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler başrollerinde yer alıyor.  Kazara Aşk dizisinin konusu Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsü, mizahi bir dille ekranlara yansıtılacaktır.

4)Baht Zamanı / Kanal D

Önceki sezon Kanal D’de yayına giren ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor. ARC Film aracılığıyla çalışmalarına başlanan yazlık dizinin isminin Baht Zamanı olduğu bilgisine ulaşıldı. Baht Zamanı isimli dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstüne alacak.

Başrol için önce Alp Navruz’a sonra da  Birand Tunca teklif götürüldü. İki oyuncunun da kabul etmediği bilgisine ulaşıldı. Henüz kesinleşen bir başrol oyuncusu yer almıyor. Ayrıntılar belirlendiğunda sunacağız.

5)Kırmızı Kamyon / Show TV

10. Ev Yapım imzalı, Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstüne aldığı; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda ise  Osman Kaya’nın oturduğu Kırmızı Kamyon Show TV’de 31 Mart Çarşamba günü ilk bölümü ile yayınlandı.

Çarşamba günü yayına giren dizi o gün yayına giren popüler diziler karşısında bi hayli düşük bir reyting alarak ilk bölümü ile hüsrana uğradı. Bunun üzerine kanal ve yapım şirketi anlaşarak dizinin yaz ayında yayına girmesina karar verdi. Show TV ekranlarında 1.bölümünden bu yana Haziran ayında yayınlanmaya devam edecek.

Kırmızı Kamyon dizisinde;  kahraman itfaiyecilerin hikayesi anlatılacak. Sevinçleri, başarıları, üzüntüleri, mücadeleleri ekranlara taşınacak. Dram ve aksiyon türünde olan dizide bunun bunun yanında, kızına kavuşmak için hayata tutunan bir babanın duygu yüklü hikayesi seyirci ile bir araya gelecek.

6) Kalp Yarası / ATV

Süreç Film’in ATV için hazırladığı Kalp Yarası dizisinin oyuncu ekibinde bulunan Merve Çağıran ve Zehra Yılmaz yer alıyor.

Tomris Giritlioğlu’nun hikayesinden uyarlanacak Kalp Yarası dizisinin konusu Sema Erol ve Mahir Erol aracılığıyla kaleme alınırken yönetmen koltuğunda ise Yıldız Hülya Bilban oturacak.

7) Bir Ada Masalı / Star TV

Ay Yapım imzalı dizinin konusunu Yelda Eroğlu kaleme alıyor, yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstleniyor. Star Tv ekranlarında olacak dizi ile ilgili halen çok net bilgiler yer almıyor.

Şimdilik 7 yeni dizinin yaz için hazırlandıkları bilinmekte. Bunlara yazın yayınlanmaya devam edecek 2 dizi daha eklendiğinde ise liste kalabalıklaşıyor. Menajerimi Ara ve Sen Çal Kapımı dizileri de yazın yayınlanmaya devam edecek.

Kanallar yaz için çalışmalara başladı. Yazın da ekranlarda dizi reyting savaşları tüm hızıyla devam edecek. Pandemi sebebiyle geçen sezon az sayıda yazlık dizi vardı. Lakin 2021 yaz ayında daha çok dizi olması bekleniyor. Hangi diziler başarılı olacak hep birlikte göreceğiz. Yazın yayına girecek olan diziler belli bi hayli paylaşmaya devam edeceğiz…

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün