Diziler

Yemin dizisi bitti mi? Yemin dizisi sezon finali ne zaman, yeni sezon olacak mı?

Yemin dizisi bitti mi? Yemin dizisi sezon finali ne zaman, yeni sezon olacak mı?, arayışı içine giren okurlarımız için Yemin dizisi bitti mi? Yemin dizisi sezon finali ne zaman, yeni sezon olacak mı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yemin dizisi bitti mi? Yemin dizisi sezon finali ne zaman, yeni sezon olacak mı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yemin dizisi bitti mi? Yemin dizisi sezon finali ne zaman, yeni sezon olacak mı?

Kanal 7’de hafta sonları yayına giren Yemin dizisinin sezon finali merak ediliyor. Dizi severler şimdiden Yemin dizisi sezon finali mi yapıyor sorusunun yanıtını araştırırken öte yandan da yeni sezonun olup olmayacağı araştırılmaya başlandı. Peki Kanal 7 Yemin dizisi bitti mi sezon finali mi yaptı? Yemin dizisi yeni sezonda yayına girecek mı?

Kanal 7 ekranlarında Gökberk Demirci ve Cansu Tuman’ın başrollerini paylaşımı yaptığı yemin dizisinin sezon finali yapacağı bilgisi verildi. Yemin dizisi sezon finali de belli olurken bi hayli beğeni alan diziyi yakında zamandan takip eden seyirciler ise yeni sezonun olup olmayacağını araştırmaya başladı. Özellikle yeni sezonda oyuncu kadrosu da araştırılan dizide Gökberk Demirci kalacak mı sorusunun yanıtı merak ediliyor. Peki Yemin sezon finali ne zaman? Yemin dizisi yeni sezon ne zaman ekranlara gelecek?

KANAL 7 YEMİN SEZON FİNALİ Mİ YAPIYOR?

Kanal 7 ekranlarında Hakan Arslan ve Reyhan Peker’in yönetmenliğini üstüne aldığı Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Hülya Aydın gibi isimlerin kadrosunda bulunan olduğu Yemin dizisi hafta sonları ilgi ile takip edilen diziler içinde yer alıyor. Geçen sezon Özge Yağız’ın ayrılması ile birlikte biteceği konuşulan dizi bu sezonda da beklediği ilgiyi seyircilerden görmeyi başardı. Yemin dizisi sezon finali tarihi yapımcılar aracılığıyla bilgisi verildi. Elde edilen bilgilere göre 27 Haziran Pazar günü Yemin dizisi sezon finali yapacak ve ekranlara ara verecek.

yemin-dizisi-bitti-mi-yemin-dizisi-sezon-finali-ne-zaman-yeni-sezon-olacak-mi-3

Masumlar Apartmanı'na Musa Orhan Darbesi! Ezgi Mola Diziden Ayrılıyor!

Masumlar Apartmanı’na Musa Orhan Darbesi! Ezgi Mola Diziden Ayrılıyor!

YEMİN DİZİSİ YENİ SEZON OLACAK MI?

Kanal 7 yönetiminden yapılan açıklamaya göre yeni sezonda da Yemin dizisi ekranlarda olmaya devam edecek. Yaz arası verecek olan dizinin Eylül veya Ekim ayında yeniden ekranlara dönmesi bekleniyor. Yemin dizisinin oyuncu ekibinde bulunan bir değişiklik olup olmayacağı ise şu anda bilinmemekte.

YEMİN DİZİSİ KONUSU NE?

Oldukça varlıklı ve tanınmış bir aile olan tarafına Ailesi oğulları Emir’i evlendirmek için kendilerinin Seçtiği bir gelin adayı bulurlar. Lakin Emir, Köyden gelen Reyhan’la evlenmek istemez. Reyhan da tanımadığı bir yabancı ile evlenmek istemez fakat ailelerin içinde yapılan anlaşma neticesinde evlenmeye karar verirler. Birbirlerine sevmeyen ve alışamayan Reyhan ile Emir ardından aşık olur.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün