Bilgi

Yeşilçam 1. bölüm izle Blutv Yeşilçam dizisi ilk bölüm!

Yeşilçam 1. bölüm izle Blutv Yeşilçam dizisi ilk bölüm!, arayışı içine giren okurlarımız için Yeşilçam 1. bölüm izle Blutv Yeşilçam dizisi ilk bölüm! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Yeşilçam 1. bölüm izle Blutv Yeşilçam dizisi ilk bölüm! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yeşilçam 1. bölüm izle Blutv Yeşilçam dizisi ilk bölüm!

Blutv yeni dizisi Yeşilçam ilk bölümüyle Blutv ekranlarına geliyor! Yayına girdiği her dizisi çok bi hayli beğeni alan ve artık her ay yeni bir dizi yayınlayacağını açıklayan Blutv Yeşilçam dizisi ekranlara getiriyor!

Yeşilçam dizisi başlıyor!

Yapımcılığını ES Film’in, yönetmenliğini Çağan Irmak’ın üstüne aldığı, konusunu ise Levent Cantek ile Volkan Sümbül’ün kaleme aldığı dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci  olduğu Yeşilçam 22 Nisan 2021 tarihinde Blutv ekranlarında yayına girecek. Yeşilçam 1. bölüm full izle Blutv ekranlarında!

Yeşilçam 1. bölüm ne zaman?

Blutv yeni dizi ve projeleri verdiği tarihte 19:00 itibariyle yeni bölümleri yayınlıyor! Yeşilçam 1. bölümü 22 Nisan 2021 cuma günü 19:00’da yalnızca Blutv ekranlarında yayına girecek!

Yeşilçam ücretsiz izlenebilecek mi?

Blutv geçtiğimiz haftalarda 3 gün ücretsiz olarak izleme fırsatı sunmuştu. Blutv yeni dizisi Yeşilçam 1. bölümü ekranlara gelecek. Lakin şu an için Yeşilçam 1. bölüm ücretsiz izleme bilgisi gelmedi. Blutv hafta sonuna bir sürpriz yaparsa siz değerli okurlarımıza aktarılacak!

Yeşilçam oyuncuları kimler?

Semih Ateş (Çağatay Ulusoy): Semih Ateş hikayeler olmadan yaşayamayan, sinemadan gözü dönen, “Film çekemezsem ölürüm ben!” anlayışına sahip, hırslı ve genç bir prodüktördür. Tüm yaşamı filmler olan sinema aşığı Semih Ateş’in tek amacı batan şirketini yeni bir film ile yeniden ayağa kaldırmak, Yeşilçam’da kaybettiği saygınlığını ve kendisini terk eden Yeşilçam’ın yıldız oyuncusu olan eski eşi Mine Cansu’yu yeniden kazanabilmektir.

Tülin Saygı (Afra Saraçoğlu): Hakan’ın, rastlantı sonucu gördüğü ve yıldız ışığı olduğuna inandığı bir kızı, Semih ile tanıştırmasıyla Tülin oyunculuk dünyasına adım atar. Tülin, Yeşilçam’ın kapısını yalnızca güzel bir yüz değil gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel bir oyuncudur. Semih’ten ilk andan bu yana etkilenen Tülin, ışıltısı, zekası ve açık sözlülüğüyle başta Semih olmak üzere etrafındaki herkesi kendine hayran bırakmaktadır.

Mine Cansu (Selin Şekerci): Bir zamanlar Yeşilçam’ın en ünlü oyuncusu, Semih’in eski eşi olan Mine Cansu yaş almaya ve ağır ağır gözden düşmeye başlamıştır. Semih’e hala çok değer vermekte fakat birlikte olamayacaklarını da adı gibi bilmektedir. Tek başına, tırnaklarıyla kazıyarak çıktığı kariyer basamaklarını inmeye hiç niyeti olmayan Mine, Yeşilçam’da tutunabilmek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Reha Esmer (Yetkin Dikinciler): Yeşilçam’ın en ünlü prodüktörlerinden olan Reha, kuvvetli, zengin ve evli bir kişidir. Yeşilçam’da her yol bir biçimde Reha Esmer’e çıkar. Herkesin dostu gibi davransa da kişisel çıkarları ve iktidar hırsı sebebiyle düşman gördüklerini Yeşilçam’dan silmek için gücünü ve nüfuzunu kullanmaktan bir an olsun çekinmez.

İzzet Orkan (Özgür Çevik): İzzet, Amerika’dan gelen genç bir bürokrat ve siyasetçidir. Geleceğin başbakanı gözüyle bakılmaktadır. Sinema ve siyaseti iç içe düşünen İzzet, sinemanın Türkiye’de de ideolojik bir araç olarak kullanılmasının ve milli film yaptırmanın yollarını arar. Siyasetçi kimliğinin yanında karanlık bir özel yaşamı ve karanlık hazları mevcuttur.

Hakan İncekara (Bora Akkaş): Hakan, Semih’in biricik dostu, iş ortağı ve bunun yanı sıra başının da belasıdır. Mine Cansu’nun erkek kardeşi olan Hakan, ablasıyla boşanmasına rağmen eniştesi Semih’i yalnız bırakmamış ve en büyük destekçisi olmuştur. En büyük zaafı ise kadınlardır. Çapkınlıkları ve düşüncesizlikleri ile Semih’e farklı zamanlarda illallah ettirse de her zaman Semih’in iyiliğini düşünüp onun yanında olmuştur.

Mümtaz Bolat (Altan Erkekli): Genç bir delikanlıyken Kosta Amca’nın ricasıyla Semih’i yanına alan ve ona Yeşilçam’da yol gösteren Mümtaz Bey, 20 yılı aşkın süredir Semih Ateş’le birlikte çalışan bir sinema emekçisidir. Adana salonlarının son durumu, hangi filmin kaç hasılat yaptığı, hangi filmin çıktığı ve hangisinin battığı Mümtaz Bey’den sorulur.

Adviye Saygı (Nilüfer Açıkalın): Güzel kızı Tülin’i tek başına büyütmüş olan Adviye Hanım, kızının Yeşilçam’da başarılı olmasını en az Tülin kadar istemektedir. Kızı ve kendisi için en güvenilir insanları bulmaya çalışırken farklı zamanlarda Yeşilçam’da yolunu kaybeden Adviye Hanım’ın en büyük zaafı ise renkli gece yaşamı ve bir türlü vazgeçemediği içkidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün